[Večerní souhrn článků] • JP Morgan otevírá účty pro kryptoburzy • a další články

4.8
(5)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Téměř polovina obchodníků s kryptoměnami jsou dlouhodobí investoři • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Počet denních transakcí na ETH blockchainu na ATH • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin ve čtvrtek zamířil dolů...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

JP Morgan otevírá účty pro kryptoburzy

Jedna z největších finančních institucí ve Spojených státech amerických začne nabízet bankovní účty pro kryptoburzy Gemini a Coinbase. JP Morgan nabídne služby pro zákazníky burz a zlepšení celkové infrastruktury výběru nebo vkladu. Instituce tak může otevřít lepší bankovní vztahy pro kryptoměnové burzy po celém světě.

Analýzy a trhy

12.05.20 Technická analýza ADA/USD: Bullish vzorce, je to jen začátek nebo konec růstu?

V dnešní analýze se podíváme na bullish vzorce na kryptoměně Cardano a na jeho bullish kanál. Rovněž se zaměříme i na FOMO, které právě zažívá.

12.05.20 Technická analýza akcií Deutsche Bank – Ve stavu klinické smrti

Chcete vědět, jak je na tom jedna z největších německých bank Deutsche Bank? Když bych to měl shrnout, tak je to tak trochu jako ve stavu klinické smrti. Od počátku finanční krize z roku 2007 akcie této instituce soustavně klesají a klesají. Z historického maxima cca 86 EUR je to aktuálně 6,4 EUR.

12.05.20 [Přehled trhu] Den po halvingu! Investoři vkládají naděje do růstu Bitcoinu a s ním i altcoinů

Investoři vkládají své naděje do Bitcoinu po halvingu. Se snížením odměn pro těžaře z 12,5 na 6,25 BTC za každý vytěžený blok o velikosti 10 min se předpokládá menší nabídka nových BTC a tím by měla poptávka stoupat. Je logické, že pokud stoupne vzácnost, stoupne i hodnota daného produktu či služby.

Kryptoměny a kryptofirmy

Francis Pouliot naléhá na Elona Muska, aby si vybral Bitcoin pro meziplanetární budoucnost

Zakladatel kanadské kryptoburzy Bull Bitcoin, Francis Pouliot, vyzval Elona Muska, aby vybral Bitcoin pro novou meziplanetární civilizaci. Naléhal také na to, aby opustil degenerované fiat měny.

Nové registrace na Binance dosáhly ATH během halvingu Bitcoinu

Počet nových registrací uživatelů na burze Binance prudce vzrostl a v době během půlení Bitcoinu dosáhl All-Time High (ATH).

Trump, Čína a koronakrize – blíží se konec dolaru?

Pandemie koronaviru zhoršila a urychlila mnoho globálních trendů. Americký dolar se náhle dostal pod neočekávaný tlak. Jeho dominantní postavení, jako světová rezervní měna, vypadá nejistě.

Consensys 2020: CBDC vs. ochrana soukromí

Lídři kryptoprůmyslu a odborníci v oblasti práva a politiky diskutovali během prvního dne online konference Consensus 2020 o dopadech digitálních měn centrálních bank, známých jako CBDC, na soukromí.

Bitcoin halving probírali v nové TV CNN Prima

Halving na Bitcoinu způsobil rozruch i v mainstreamových médiích, která se obvykle o kryptoměny příliš nezajímají. Nová televizní stanice CNN Prima přinesla dnes dopoledne reportáž o halvingu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

TWEET dne – Consensys 2020 v Decentralandu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře