Nové registrace na Binance dosáhly ATH během halvingu Bitcoinu

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...

[Večerní souhrn článků] • Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Počet nových registrací uživatelů na burze Binance prudce vzrostl a v době během půlení Bitcoinu dosáhl All-Time High (ATH).

Registrace na Binance dosahují vrcholu

Šéf kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao během rozhovoru v rámci probíhající online konference Consensus komentoval stav počtu nových registrací na své plaformě. Uvedl, že jedna z hlavních kryptoburz zaznamenává prudký nárůst počtu registraci uživatelů.

Zhao poznamenal, že registrace nových uživatelů na Binance se během půlení přiblížily k tak vysokým úrovním, jaké naposledy mohli sledovat na vrcholu bul runu v roce 2017, kdy Bitcoin dosáhl cenového maxima okolo 20 tisíc dolarů.

Řekl:

„Nové registrace uživatelů se objevují velmi agresivně, jako by se podobaly druhu [nových uživatelů] generovaných před rokem 2018.”

Příchod nováčků

Kromě samotných registrací pak oddělení zákaznické podpory burzy přijímá velké množství požadavků. To podle Zhaa svědčí o vysoké úrovni aktivity v řadách zcela nových a příležitostných uživatelů. Jinými slovy tedy přichází spousta nováčků, kteří mají problémy se základy a potřebují s něčím pomoct. To zahrnuje požadavky od „nových uživatelů vkládajících na nesprávné adresy.“

Také „hodně starších“ uživatelů se však vrací zpět. Šéf Binance uvedl, že mnozí nyní resetují svá hesla „po dlouhém období nečinnosti.” A dodává:

„Všechny tyto náznaky jsou velmi jasné, úroveň aktivity je rozhodně mnohem vyšší, než byla před třemi nebo čtyřmi měsíci.”

Binance v USA

Catherine Coleyová, CEO americké “pobočky” Binance, se také připojila k diskuzi. Hovořila o stavu a pokroku burzy na americkém trhu, kde Binance.US zahájila činnost asi před 8 měsíci. Říká, že jsou v americké platformě teprve na začátku:

„Jsme schopni lidem poskytnout jednoduché způsoby, jak si koupit krypto, snadné způsoby, jak zadávat market objednávky, nebo limit objednávky. Zaměřujeme se především na vzdělávání a pak jsme schopni poskytovat nejnižší poplatky…“

Tip: Binance – návod (registrace, vklad, exchange)

Závěr

Zatímco americká verze burzy Binance (Binance.US) poskytuje jen základní obchodní platformu a snaží se vyhovět regulátorům, samotná hlavní platforma obsahuje již nepřeberné množství produktů. Jedna z největších kryptoburz na světě nyní slovy svého zakladatele opět vítá mnoho nováčků, ale i vracející se starší uživatele, kteří si dali delší pauzu. Během půlení se příliv nových registrací dostal zpět na nejvyšší hodnoty, kterých dosahoval během bul runu koncem roku 2017. To může poměrně pravděpodobně znamenat, že se zvyšuje celkové množství uživatelů kryptoměn.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře