Francis Pouliot naléhá na Elona Muska, aby si vybral Bitcoin pro meziplanetární budoucnost

4.9
(7)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zakladatel kanadské kryptoburzy Bull Bitcoin, Francis Pouliot, vyzval Elona Muska, aby vybral Bitcoin pro novou meziplanetární civilizaci. Naléhal také na to, aby opustil degenerované fiat měny.

Bitcoin jako meziplanetární platidlo

Francis Pouliot na svém oficiálním Twitteru vyzval zakladatele automobilky Tesla a vesmírné společnosti SpaceX, Elona Muska, aby se kryptoměna Bitcoin stala novým meziplanetárním platidlem. Ve svém příspěvku uvedl:

„Každý kdo vás nenávidí, pravděpodobně nenávidí Bitcoin ještě více. Vím, že děláte správnou věc a jednoho dne se aktivně připojíte k ekosystému Bitcoinu. Určitě nechcete importovat degenerované fiat peníze do nové meziplanetární civilizace.“

Elon Musk již v minulosti ukázal svůj zájem o kryptoměny a na svém oficiálním účtu často hovoří o kryptoměnách. Pouliot pevně věří, že jednoho dne vstoupí zakladatel SpaceX a Tesla do bitcoinové komunity a připojí se ke komunitě vývojářů.

Elon Musk hraje na Twitteru svoji hru, kdy pod příspěvek o tom, že cena Bitcoinu je příliš nízká uvedl, že cena akcií Tesla je příliš vysoká. Investoři okamžitě zareagovali, kdy vytlačili akcie o 12% během pouhé hodiny.

Začátkem letošního roku se Musk objevil na podcastu Tesla, kde se rozhovořil o Bitcoinu a kryptoměnách obecně. Elon Musk prohlásil, že kryptoměny by mohly potenciálně nahradit hotovost, ale nefungovaly by jako náhrada databáze.

Závěr

Francis Pouliot pevně věří, že pro meziplanetární platby jednou využije jako hlavní kryptoměnu Bitcoin. SpaceX plánuje v nejbližších několika letech vyslat skupinu dobrovolníků, kteří by civilizovali jinou planetu. Pro nejdůležitější kryptoměnu světa by to znamenalo obrovský úspěch.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: