[Večerní souhrn článků] • Italská banka umožňuje obchodování s Bitcoiny • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Italská banka umožňuje obchodování s bitcoiny

Jedna z nejstarších italských bank, Banca Sella, spustila novou službu, v níž umožňuje 1,2 milionům zákazníků obchodovat s BTC. V současné době probíhá beta testování a během několika dní by měla být služba přístupná pro všechny zákazníky.

Elon Musk sdílel dezinformaci o koronaviru

Spoluzakladatel Tesly a SpaceX kritizoval rozruch nad pandemií koronaviru, která zasáhla  téměř celý svět. Na svém Twitteru uvedl, že lék proti malárii je 100% lék na koronavirus. Lidé si tak mylně mysleli, že chinin obsažený v tonicu pomůže v boji s touto nemocí.

Analýzy a trhy

20.03.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Bulls v tomto týdnu ukazují, jak je krypto volatilní

Dnes se v krátkosti podíváme na grafy Etherea a Litecoinu. Po růstu celého trhu se mnohé hodnoty změnily a je nutné se podívat na nové hodnoty supportů a rezistencí.

20.03.20 Technická analýza BTC/USD – Býci předvádí hezkou show, vydrží jim to?

Za 48 hodin se situace na Bitcoinu (BTC) zase podstatně změnila a začíná to vypadat i trochu nadějně. Tedy za předpokladu, že se povede průraz aktuálního rezistenčního pásma. Došlo k celkovému oživení trhu a včera k večeru to začalo gradovat.

[Přehled trhu] 20.03.20 – BTC +18,5% KMD +78% – Žně jako v létě! Bitcoin nad 6 000 USD

Kryptotrh momentálně vykazuje celkovou tržní hodnotu 175 mld. USD. Od včerejšího přehledu jsme zaznamenali růst o 25 mld. USD. Pokles od high v roce 2020 činí 131 mld. dolarů a bitcoinová dominance je 64,9 %.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kdyby kryptoměny byly pivo…

Ať už jsou kryptoburzy nahoře nebo dole, lidé stále budou kupovat pivo. Kryptoměny stále nejsou 100% přístupné široké veřejnosti, ale spousta dospělých chápe odkazy na pivo. V tomto duchu si, prosím, užijte tento hravý článek.

Proč jsou sportovní sázky na vzestupu?

K jednomu z největších trhů ve Velké Británii patří bezesporu sportovní hazardní hry. S možností expanze do USA může navíc dojít k dalšímu obrovskému růstu. Pro příklad, jak se sportovnímu sázení daří, nemusíme chodit daleko. Denise Coates, výkonná ředitelka a spoluzakladatelka webu pro sportovní hry Bet 365, vydělala za poslední tři roky více než 1 miliardu dolarů.

Nejlepší analytik z oblasti kryptoměn předpovídá budoucnost bitcoinů

Analytik krypto hedgeového fondu Willy Woo nastiňuje své názory na to, kam se cena Bitcoinu (BTC) bude v dlouhodobém horizontu pohybovat.

Regulace a státy

Blockchain pro australské farmáře pomůže zhoršujícímu se klimatu

Zemědělci v Austrálii jsou velmi dobře obeznámeni se suchem a nevyzpytatelnými povětrnostními podmínkami, které ovlivňují jejich každodenní počínaní. Dle souhrnné zprávy se za posledních 20 let ukazuje, že podmínky do budoucna se vlivem změny klimatu ještě zhorší. Jak by mohl pomoci blockchain?

Venezuela uzavřela banky, obchodování s Bitcoinem stoupá

Venezuela uzákonila celostátní karanténu v souvislosti s bojem proti pandemii koronaviru. Výsledkem je uzavření všech bank v zemi. Současně s tímto opatřením roste obchodování s bitcoiny (BTC) na burzách p2p.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Shitcoin nebo ne?

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img