Nejlepší analytik z oblasti kryptoměn předpovídá budoucnost bitcoinů

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Analytik krypto hedgeového fondu Willy Woo nastiňuje své názory na to, kam se cena Bitcoinu (BTC) bude v dlouhodobém horizontu pohybovat.

Willy z Adaptive Capital říká, že není překvapen, když (v době panujícího strachu, nejistoty a pochybností o světové ekonomice) vidí společně se světovými trhy padat i nejsilnější kryptoměnu.

Bitcoin ještě nedosáhl svého dna

Není přesvědčen, že Bitcoin již dosáhl dna. Podle průzkumu z roku 2014 však věří, že základy bitcoinů zůstávají silné, podporované zájmem mileniálů, kteří by dle jeho slov raději navštívili zubaře, než poslouchali své banky.

“Právě procházíme cestou do bezpečí, BTC hledá své dno. Ale vím, že jakmile ho najde, jsou tu silné býčí tlaky. Bitcoin byl postaven pro ekonomické prostředí, které ho čeká v následujících letech.”

“Je na čase, aby se vytvořil další býčí cyklus. Tato krize je katalyzátorem tohoto efektu,…. $ 68T bohatství, které projde rukama, je nyní zrychleno. Mileniálové milují krypto….“

Navzdory svému optimismu Woo říká, že BTC je nyní na nezmapovaném území a varuje, že se může stát něco velmi riskantního a notoricky nestálého.

Neznámé neznámo

Woo odkazuje na frázi vytvořenou bývalým ministrem obrany USA Donaldem Rumsfeldem, který po 11. září citoval „neznámé neznámo“ jako rizika z budoucích událostí, která jsou tak neočekávaná, že vlastně nikdy nebyla vzata v úvahu.

“Měli bychom být také opatrní … Ve své 10leté cenové historii existuje BTC pouze v prostředí, kdy jsou makro trhy býčí. Nemáme žádné údaje o tom, jak se Bitcoin zachová, když jsou makro trhy ve fázi medvědů. Toto je neznámé neznámo.“

Názory jiných analytiků se rozcházejí

Generální ředitel Three Arrows Capital Su Zhu rovněž podporuje názor, že bitcoiny budou v dlouhodobém horizontu na vzestupu, protože centrální banky hledají nové a stále extrémnější způsoby, jak stimulovat trhy a udržovat tok úvěrů.

Nutno podotknou, že ne všichni analytici v krypto prostoru jsou tak optimističtí jako Woo a Zhu.

Například jeden z veteránů obchodování, Peter Brandt, má na krypto vývoj jiný názor. Poté, co sledoval parabolický potenciál bitcoinů říká, že věří, že je nyní pravděpodobnější, že BTC zamíří na nulu.

Závěr

Názory analytiků se v tomto ohledu velmi liší. Aktuálně se Bitcoin docela stabilizoval, pravdou však je, že budoucnost je nejistá a ekonomické prostředí, které bitcoiny čeká, pro ně bude velkou zkouškou. Avšak vzhledem k jejich potenciálu, věříme, že ne nezvládnutelnou.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: