[Večerní souhrn článků] • ING vyvíjí nový protokol pro sledování kryptoměn • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

ING vyvíjí nový protokol pro sledování kryptoměn

Nizozemská ING Bank vyvinula protokol, který má pomoci s pravidly pro cestovní společnosti a firmy, které se zabývají digitálními aktivy. Stalo se tak poprvé, co se banka zapojila do řešení krypto-cestovních pravidel.

Analýzy a trhy

25.06.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Očekávejme spíše to horší

V poslední analýze na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC) jsem avizoval, že by mělo brzy dojít konečně k pohybu, který by ty trhy někam po technické stránce posunul. Především na trhu s Ethereum už nebylo zbytí, neboť kurz z obou stran „přiskřipovaly“ trendovky. Toho prostoru mezi nimi ubývalo a tak už muselo dojít k rozhodnutí.

25.06.20 [Přehled trhu+BTC] Propad k supportu 9 100 USD. Je naděje na růst?

Propad Bitcoinu k 9 100 USD z 9 700 USD vyvolal znovu vlnu pozornosti na grafu Bitcoinu. Co se to děje a proč je 10 000 USD tak vzdálena? Máme naději na růst nebo je před létem čas na odchod z trhu?

Kryptoměny a kryptofirmy

Co znamená hromadný exodus velryb z kryptoburz

V posledních několika týdnech byla velká část BTC neustále vyřazována z kryptoburz a přesunuta do soukromých peněženek. V minulosti nastala podobná situace před velkým bull runem. Znamená to, že přijde další bull run?

Z moře na stůl – norské mořské plody budou sledovatelné na blockchainu IBM

Norský rybářský průmysl se snaží prokázat vysokou kvalitu a plnou sledovatelnost svých produktů. Ryby a další mořské plody bude možné sledovat na blockchainu IBM.

Co má budoucnost pro HODLery Bitcoin Cash?

Kryptoměny, jako je Bitcoin, byly v roce 2020 velkými výherci hospodářského růstu. Přibližně v polovině roku již Bitcoin překonal index S&P 500 a zlato.

Konec prokrastinace aneb jak žít svůj život, abychom nemuseli na konci litovat – 2. díl

V prvním dílu jsme si vysvětlili, co to je prokrastinace, dnes se podíváme na dva nástroje, které nám mohou pomoci ji překonat – motivaci a akceschopnost.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Hlavně žádnou paniku…

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img