[Večerní souhrn článků] • Humbuk okolo Bitcoinu zesiluje • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Humbuk okolo Bitcoinu zesiluje

Mánie okolo kryptoměn se vrací v plné síle, když se cena BTC pohybuje okolo úrovně 10 000 USD. Velký hype hlavně okolo Bitcoinu se letos zvýšil, když BTC prolomil hranici 10 000 USD a v květnu se konalo půlení odměny těžařům (halving).

Analýzy a trhy

05.06.20 Technická analýza akcií Facebook a Deutsche Bank – Deutsche Bank ožila, zatímco akcie Facebooku váhají

V rámci dnešní analýzy budeme mít takovou netradiční kombinaci v podobě trhu Deutsche Bank a Facebook. Na tyto trhy jsem už v dohledné minulosti něco zpublikoval, tak se kdyžtak mrkněte (Deutsche Bank, Facebook).

05.06.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin to zvládl, znovu jsme se dotáhli na 10 000 USD

Bitcoin to zvládl, znovu jsme se dotáhli na 10 000 USD. Konkrétně se v době psaní článku pohybujeme na 9 867 USD. Jsme doslova na dotek k 10 000 USD. Přes noc bychom se mohli dostat blíže.

Kryptoměny a kryptofirmy

Satoshi Nakamoto se schovával za ruským proxy

Bitcoinový kód z počátku roku 2009 ukazuje, že tvůrce kryptoměny Satoshi Nakamoto se pravděpodobně schovával za ruským proxy.

Fascinující anonymita – Jak jsme zapomněli na to, že internet býval svobodný

Internet v poslední dekádě ztratil jednu ze svých klíčových vlastností, kterou je anonymita zajišťující svobodu. Stejně jako společnost sváže jedince přijímanými normami, tak i internet postupně přešel ze svobodného média na prostředek ke sledování všech a pořád. Kryptoměny mají neuvěřitelný potenciál změnit celou architekturu internetu.

Cynismus? Nový George Floyd Token se snaží zpeněžit nepokoje (FLYD)

Protesty proti smrti George Floyda v USA eskalovaly daleko za hranice USA. Lidé z celého světa projevují svou podporu. To, co začalo pokojnou demonstrací, se však zhoršovalo, protože lidé zničili a okradli mnoho obchodů po celé zemi.

Budoucnost digitálních aktiv – to nejlepší nás teprve čeká

Během posledního desetiletí jsme byli svědky dospívání a rozvoje kryptoměn. Na začátku to byl podivínský trend, kdy krypto bylo jakýmsi pochybným a obtížně pochopitelným vynálezem, který byl poprvé použit pro nákup pizzy.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Komu se podařilo?

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře