[Večerní souhrn článků] • Grayscale oznámila dary pro neziskovou organizaci • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Grayscale oznámila dary pro neziskovou organizaci

Michael Sonnenshein ze společnosti Grayscale dnes informoval, že jeho firma věnovala
1 000 000 amerických dolarů společnosti CoinCenter. Nezisková organizace CoinCenter pomáhá vzdělávat lidi v oblasti kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

25.01.21 Technická analýza BTC/USD – Druhé týdenní close v rudé

Další týden je za námi a já jsem si pro vás opětovně připravil textovou analýzu na Bitcoin (BTC). Pokud chcete ovšem trochu detailnější informace o trhu, doporučuji vám svou nedělní video analýzu.

25.01.21 [Přehled trhu a ETH/USD] Růst z 87 k 1300 USD během jednoho roku

Hodnoty nad 1 300 USD za Ethereum se líbí mnoha investorům. Obzvláště těm, kteří nakupovali na low ještě v roce 2020 za 87 USD. V dnešním přehledu trhu jsme si vybrali právě Ethereum, abychom se více podívali na jeho graf.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Astrologie Bitcoinu? Proč ne?

Astrologie v každém vyvolává trochu jiné pocity. Seznamte se s Maren Altman, která pomocí horoskopů předpovídá cenu Bitcoinu. A vidí, jak v blízké budoucnosti zbohatne.

Jak snížit stres a negativní emoce při investování do Bitcoinu

Ani v bull marketu není investování do Bitcoinu jednoduchá činnost. Může to být naopak pěkně stresující. Proto se v tomto článku zaměříme na několik metod a zásad, kterými můžete své emoce udržet na uzdě a zároveň zapracovat na své strategii.

Clubhouse je nová sociální síť, kde místo psaní mluvíte – tato platforma pro iOS láme rekordy

Clubhouse je nový fenomén, kam si lidé chodí povídat o zajímavých tématech, nebo jen chodí poslouchat odborníky na dané téma. Můžete se zde chodit vzdělávat, klábosit, nebo jen zabíjet nudu.

Instituce skupují bitcoiny navzdory krátkodobé volatilitě

Cena Bitcoinu byla minulý týden jako na horské dráze a ve čtvrtek vymazala téměř všechny zisky z roku 2021. Podle údajů analytiků však instituce pokračovaly v nákupech bitcoinů i přes volatilitu a krátkodobý medvědí sentiment na trhu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Decentralizace, to je oč tu běží

meme

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
ppetr1

filozofie je jedna vec a druha vec je realita.

spot_img