Astrologie Bitcoinu? Proč ne?

4.4
(7)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Astrologie v každém vyvolává trochu jiné pocity. Seznamte se s Maren Altman, která pomocí horoskopů předpovídá cenu Bitcoinu. A vidí, jak v blízké budoucnosti zbohatne.

“Narození” Bitcoinu

Možná tušíte, že k astrologii jsou potřeba data. Jako datum narození, čas narození a konstelace planet. Bitcoin přišel na svět 3. ledna 2009, kdy bylo Slunce v Kozorohu a Měsíc v Beranu. Satoshi Nakamoto v tento okamžik vytvořil Genesis Block a přivedl jej k životu.

O dvanáct let později, 22letá Maren Altman, která se věnuje astrologii a na TikToku ji zbožňuje 1,1 milionu fanoušků (převážně žen), věří, že toto postavení planet je klíčem k předpovědi budoucí ceny Bitcoinu.

Předpovědi z ložnice

Podle videa na TikToku, které zveřejnila minulý rok, byly Altman teprve dva roky, když poprvé četla v novinách o astrologii. Brzy se dozvěděla o psychologické astrologii a planetárních cyklech. Promovala před rokem s vysokoškolským diplomem z filozofie. A najednou, ve 21 letech, se ocitla ve skutečném světě s několika nápady, co dělat dál.

Její první myšlenka byla, že musí dospět. Začala tedy číst o financích a investování a učit se o neefektivnosti systému centrálních bank a centralizovaných financí. Tehdy také objevila Bitcoin.

„Je to neuvěřitelné řešení. Ne, že by to okamžitě vyřešilo všechny problémy, ale přinejmenším poskytuje nový způsob řešení těchto věcí, který více odpovídá logice a smyslu, mnoha způsoby.“

V průběhu lockdownu jí bylo navrženo, aby si zkusila na TikToku zatancovat. Maren to zkusila, a jakmile se seznámila s TikTokem, začala vydávat krátká astrologická videa. V říjnu zjistila, že se fanoušci jen hrnou, tak se i její Instagram změnil z příležitostného focení na řadu odvážnějších fotografií. Oboje z její ložnice malého bytu v Manhattanu.

Závěr

Ať už astrologii věříte nebo ne, je třeba uznat, že slečna umí zaujmout. Ať už znalostmi astrologie nebo snímky, které vyzařují goth energii. Některé z jejích předpovědí skutečně vyšly (například, že Joe Biden vyhraje prezidentské volby). Věříte, že je něco mezi nebem a zemí? Nebo to považujete za úplnou hloupost?


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kone.kone

Astrologie vznikla jako dojná kráva, když astronomove neměli dost peněz. Celý to byla jen sranda a habaďůra, jenže si všimli, že tomu spousta hlupáků věří. Bohužel ne jen hlupáků, astrology začali zaměstnávat i vladaři a elity a tak to celé vzniklo. Astrolog na správné pozici byl placen mnohonásobně lépe, než člověk, který něčemu opravdu rozuměl.
(Ten spolek jak rozdává bludný balvany o tom má pár zajímavejch videí i s odkazama). Doporučuji, je docela vtipný zjistit, jak to celý bylo a že se jen pár hodně chytrejch, ale špatně placenejch astronomů stalo tím, co věřící hlupáci chtěli a byli za to ochotni platit – astrology 😀

Lakatosh(i)

Ze by paralela s predpovidanim cen na trzich ? 😀

Mirek

Předpovědět že biden vyhraje volby chtělo určitě hodně odvahy, bylo to velmi překvapive vítězství. A nakupovat kryptoměny podle předpovědi této slečny, chce odvahy ještě více.

Reklama: