[Večerní souhrn článků] • Grayscale: Bitcoinové ETF je to, co si investoři zaslouží • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Grayscale: Bitcoinové ETF je to, co si investoři zaslouží

Generální ředitel Grayscale Investments, Michael Sonnenshein, prohlásil, že bitcoinové ETF je to, co investoři chtějí a zaslouží si. Komentář Sonnesheina přichází poté, co společnost Grayscale má zavést další služby spojené s bitcoinem. [1]

Analýzy a trhy

23.11.21 Technická analýza BTC/USD – pokles pokračuje, jak hluboko?

Bitcoin (BTC) se nám stočil u testovaného levelu zase dolů. V podstatě se dalo očekávat, že se jedná jenom o krátký retracement, po kterém bude následovat zase klesání. Nicméně trh zase dobře reaguje na 56 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Největší události i výzvy světa kryptoměn v listopadu

Kryptotrhy nyní dosáhly toho, co mnozí označují za bod, z něhož není návratu, protože podle společnosti CoinGecko má širší trh nyní hodnotu přes 3 biliony dolarů. Zatímco se svět otáčí a tento měsíc se začíná uzavírat, jaké byly největší události i výzvy, kterým svět kryptoměn čelil?

Jak profitovat na Lendingu v DeFi

V dalším díle seriálu, ve kterém vám ve spolupráci s Crypto Kingdom chceme přiblížit svět decentralizovaných financí, se podíváme na tzv. lending, tedy půjčky s využitím kryptoměn. A to navíc v plně decentralizované podobě, zase bez klasického prostředníka.

Shiba Inu a Dogecoin: nejhledanější kryptoměny na Google

Bitcoin je nadále největší kryptoměnou světa, Američany však během listopadu nejvíce zajímaly tokeny Dogecoin a Shiba Inu. Statistiky Google tak dokazují, že psí meme tokeny jsou stále na výsluní.

Burzy zaznamenávají velké vklady navzdory tomu, že rezervy BTC dosáhly 3letých minim

Bitcoinové velryby přesouvají velké množství coinů na burzy v tandemu s velkým odlivem, jak nám ukazují kuriózní nová data.

Marketingové kampaně se Crypto.com vyplácejí a CRO roste

Nativní token CRO společnosti Crypto.com v listopadu téměř zečtyřnásobil svou hodnotu poté, co řada významných marketingových iniciativ posunula burzu a vydavatele debetních karet do popředí pozornosti a zájmu mnoha investorů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img