Shiba Inu a Dogecoin: nejhledanější kryptoměny na Google

5
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Bitcoin je nadále největší kryptoměnou světa, Američany však během listopadu nejvíce zajímaly tokeny Dogecoin a Shiba Inu. Statistiky Google tak dokazují, že psí meme tokeny jsou stále na výsluní.

Dogecoin a Shiba Inu dobývají USA

Nedávný průzkum výzkumné společnosti The Advisor Coach ukázal, že ve velké části Spojených států amerických se lidé zajímají spíše o meme tokeny Dogecoin a Shiba Inu, než o velké kryptoměny jako Bitcoin či Ethereum.

Ačkoliv Bitcoin a Ethereum zaujímají více než 60 % celkové tržní kapitalizace všech kryptoměn, během letošního roku si zábavní tokeny získaly pozornost u většiny Američanů. Tokeny jsou dokonce trendy ve 30 z 51 států US.

usa
Zdroj: www.theadvisorcoach.com

The Advisor Coch uvádí, že během října a listopadu bylo v průměru 7 milionů vyhledávání spojeno s Dogecoinem. The Advisor Coach ve zprávě uvádí:

„Růst zájmu lze částečně připsat podpoře Elona Muska, který již dříve v letošním roce prohlásil, že Tesla přijme dogecoiny jako způsob platby.“

Zatímco Dogecoin zažívá své slunné období, tak ani psí token Shiba Inu nezůstává pozadu. Tento další trendový token dominuje v 7 státech. Trh s meme kryptoměnami tak neustále roste. Staly se dokonce tak populární, že dobývají TOP 10 kryptoměn na světě.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 56 492 dle KMC. Cena tokenu SHIB se pohybuje okolo 0,000043 USD, cena DOGE okolo 0,223 USD.

Závěr

Dogecoin a Shiba Inu jsou nejvýkonnějšími tokeny v posledních měsících.  S investicí do nich bych však bych velmi opatrný. Celý výzkum The Advisor Coach si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Kryptomagazin CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Václav

Cena #SHIB je v současné době 0,000043 máte tam o nulu méně. Kéž už jsme tam co máte napsáno. 🙂

spot_img