[Večerní souhrn článků] • Google Finance uvádí Bitcoin společně s hlavními měnovými páry • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Google Finance uvádí Bitcoin s hlavními měnovými páry

Google Finance dnes (až nečekaně tiše) uvedla Bitcoin společně s hlavními měnovými páry. Nejdůležitější kryptoměna světa tak stojí vedle nejlepších světových měn, jako jsou eura, americké dolary, japonské jeny nebo britské libry.

Analýzy a trhy

16.10.20 Technická analýza BTC/USD – Nepodařený breakout up?

V rámci updatu v úterní analýze na Bitcoin (BTC) jsem ještě dodal, že pravděpodobně otestujeme ještě jednou těch 11 200 USD. Skutečně se tak dnes kolem 6 ráno stalo, ale bude to stačit? Jak jsem se včera vyjádřil v analýze na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC), tak trh jako takový je dost nerozhodný.

16.10.20 [Přehled trhu + BTC+BCH] Kam směřují velcí investoři?

Otázka za milion: kam směřují velcí investoři? Budeme pokračovat v růstu i nadále. Jak vypadá bratr Bitcoinu? Na řadu otázek nabízíme pár jednoduchých odpovědí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak může v nadcházejícím bull runu Bitcoin porazit Apple nebo Google

Společnost Google a Apple patří mezi společnosti, jejichž tržní kapitalizace přesahuje biliony amerických dolarů.  Může však nejdůležitější kryptoměna světa porazit tyto obří technologické giganty?

Proč mohou držitelé bitcoinů v klidu ignorovat americké prezidentské volby?

Držitelům Bitcoinu nemusí na výsledku prezidentských voleb v USA, které se konají již příští měsíc, nijak extra moc záležet. Ekonomický stimul v řádu bilionů dolarů je vysoce pravděpodobný bez ohledu na to, kdo vlastně volby vyhraje. To posiluje přitažlivost největší kryptoměny, která může skvěle posloužit jako zajištění proti inflaci.

Firma Monerium si myslí, že Evropa „již má“ digitální eura

Evropská centrální banka by měla vydavatelům elektronických peněz poskytnout přístup ke svým rezervám, uvádí Monerium. Monerium, vydavatel elektronických peněz s podporou Consensys, tvrdí, že cesta k digitálnímu euru je jednodušší, než navrhuje Evropská centrální banka (ECB).

Srovnání

Nejlepších 5 burz pro obchodování s krypto deriváty v roce 2020

Díky zvýšenému zájmu obchodní komunity jsou krypto deriváty nyní mezi nejběžnějšími finančními produkty na jakékoli burze kryptoměn nebo obchodní platformě. Jejich obchodování má své vlastní výhody, protože umožňuje uživatelům zmírnit rizika spojená s volatilitou a zajistit se proti potenciálním ztrátám.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin si vždy najde cestu

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře