[Večerní souhrn článků] • Elon Musk vysvětlil, proč je Dogecoin jeho oblíbenou kryptoměnou • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Elon Musk vysvětlil, proč je Dogecoin jeho oblíbenou kryptoměnou

Elon Musk, generální ředitel společnosti Tesla, se v rozhovoru pro Wall Street Journal svěřil, proč si oblíbil kryptoměnu Dogecoin. Musk se nechal slyšet, že na Dogecoinu ho baví humor, který je s ním spojen, a také jeho logo zobrazující psa. Přesto ale v průběhu rozhovoru vybídl investory k opatrnosti při nákupu takzvaných “memecoinů” a dalších kryptoměn. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

24.5.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Dluhový strop na mrtvém bodu, AI boom letos táhne S&P 500 nahoru!

Vítáme vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Tento týden se začínají naplno projevovat negativní výhledy pro (ne)dohodu amerického senátu pro navýšení dluhového stropu. Akciový index S&P 500 po dosažení gapu kolem 4220 bodů začíná klesat. Bitcoin nadále pod 26 800 USD.

24.5.23 Analýza pro zlato – Stále krůček od býčího trendu

Zlato se bohužel propadlo a nedokázalo využít další šanci k průlomu klíčové rezistence, která už v podstatě léta funguje jako nepřekonatelná zeď. Trh ale třeba jenom potřebuje k dobru nějaký ten další čas. A v dohledné době budeme sledovat mnohem větší růstové momentum. No, uvidíme. Jelikož jsou pro ne(růst) zlata dost validní argumenty.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Core Scientific se daří – v září plánuje ukončit restrukturalizaci

Podmínky, za nichž Core Scientific vyhlásila v prosinci bankrot, se dost změnily. Cena bitcoinu od počátku roku narostla o více než 60 %, ceny energií se vrací k normálu, hashrate sítě se navýšil a zkrachovalý poskytovatel kryptopůjček Celsius Network možná vrátí firmě dlužných přibližně 11 milionů USD.

FTX Token (FTT) pumpuje, naděje držitelů na brzké znovuotevření burzy roste

Nové vedení FTX v čele s generálním ředitelem Johnem J. Rayem III. zvažuje znovuzrození zaniklé krypto burzy Sama Bankmana-Frieda. Generální ředitel údajně minulý měsíc strávil několik hodin zkoumáním a prací na materiálech, které bychom klidně mohli pojmenovat FTX 2.0.

Bitfinex: Bitcoin se stále užívá jako dlouhodobé aktivum

Nejnovější zpráva kryptoměnové burzy Bitfinex ukazuje, že Bitcoin se stále používá pouze jako dlouhodobé aktivum. Co dalšího se uvádí ve zprávě kryptoburzy?

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img