[Večerní souhrn článků] • Druhá nejstarší americká banka zřídí kryptoměnové služby • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Druhá nejstarší americká banka zřídí kryptoměnové služby

Druhá nejstarší americká banka, State Street Corporation, zřídí digitální jednotku zaměřenou na kryptoměny. Bankovní společnost uvádí, že umožní obchodování s kryptoměnami prostřednictvím své platformy. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – klíčový support ubráněn, ale shorty masivně bobtnají

Bitcoin (BTC) nám na konci minulého týdne prorazil ze sledovaného trianglu, dočkali jsme se i dalšího otestování klíčového supportu a máme též po čerstvém odrazu. Nějaká dynamika se nám tudíž na trh vrátila, i když se nejedná o nic nadstandardního. Co ovšem od trhu očekávat nyní? Půjdeme otestovat rezistenci na 42 000 USD?

10.06.21 Technická analýza BTC/USD – shorty masivně stoupají, jak to interpretovat?

Bitcoin (BTC) má za sebou středeční close, o kterém jsem včera říkal, že je pro nás dost důležité. V podstatě nám totiž říká, že reakční nakupující byli ochotni podpořit tu agresivnější část, která projevila iniciativu již na klíčovém supportu. Trh na tomhle principu funguje, a pokud se určitá část trhu vzájemně nepodpoří, mají smůlu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Společnost Kikitrade získala finanční prostředky od britského miliardáře Alana Howarda

Společnost Kikitrade, což je asijská investiční platforma pro kryptoměny, dnes oznámila navýšení finančních prostředků o 12 milionů USD díky investici britského miliardáře Alana Howarda, která má urychlit její růst v asijsko-pacifickém regionu.

Poradce kolumbijského prezidenta Peteru Schiffovi: Přestaňte mluvit a shortujte Bitcoin!

Peteru Schiffovi už říká, aby mlčel o Bitcoinu, dokonce i poradce kolumbijského prezidenta. Ekonom a investor do drahých kovů je jedním z nejzatvrzelejších kritiků digitálního zlata.

Íránský prezident požaduje legalizaci kryptoměn

Ačkoliv je v Íránu zakázaná těžba kryptoměn a další operace, prezident země Hassan Rouhani chce legalizovat obchodování s kryptoměnami a další operace. Co prohlásil íránský prezident na adresu kryptoměn?

Průlomový zákon, který dává Bitcoinu status oficiálního platidla, byl schválen v Salvadoru

Je to jednoznačně historický okamžik. Salvadorská republika se stala vůbec prvním suverénní zemí, která uzná bitcoiny jako legální platidlo. Salvadorský Kongres před několika hodinami skutečně výraznou většinou schválil návrh zákona, který předložil prezident Nayib Bukele, a který přijímá bitcoiny jako zákonné platidlo v zemi.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře