[Večerní souhrn článků] • Dominance BTC klesá, altcoiny vzkvétají • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dominance BTC klesá, altcoiny vzkvétají

Ačkoliv v prosinci minulého roku dosahovala bitcoinová dominance 71,30 %, v posledních několika měsících se trend otočil směrem dolů. Míra dominance BTC se z dlouhodobé podpory dnes propadla na 57,5 % [1]

Analýzy a trhy

14.04.21 Technická analýza BTC/USD – Pokračujeme nahoru

Jak jsme si řekli ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC), trh konečně dokázal prorazit na all time high a růst velmi brzy začal solidně akcelerovat. Nyní je pro nás nejdůležitější, zda dojde k stabilnímu růstu objemů, protože je nutné nalomit tu klesající tendenci.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Největší IPO v historii akciového trhu

IPO je velkou událostí pro každou společnost. Jako první z krypto odvětví bude na burze Nasdaq uvedena populární kryptoburza Coinbase. Jedná se o historický okamžik a odborníci se domnívají, že se bude jednat o katalyzátor pro zalistování dalších burz.

Magazín Time bude přijímat a držet Bitcoin! Grayscale mu zaplatí za edukativní videa o kryptoměně

Grayscale uzavírá partnerství s populárním americkým zpravodajským časopisem Time. Účelem je vytvořit vzdělávací video seriál zaměřený na osvětu mas o Bitcoinu a dalších kryptoměnách.

Výsledky Bitcoinu za první čtvrtletí letošního roku

Analytická společnost Messari změřila výkon aktiv na institucionální úrovni za první čtvrtletí letošního roku. Jak dopadla nejdůležitější kryptoměna světa a jak jsou na tom ostatní tradiční aktiva?

Způsobí internet blockchainů technologickou revoluci?

Interoperabilita je jednou z nejžhavějších frází v blockchainovém lexikonu, ale existují i obavy, že toto řešení slouží pouze jako náplast. Pojďme si tuto problematiku blíže rozebrat.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Máme radost?

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: