[Večerní souhrn článků] • Disaster Girl meme se prodává jako NFT • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Disaster Girl meme se prodává jako NFT

Slavná fotka čtyřleté holčičky, která stále před požárem domů se zlomyslným úšklebkem, se proměnila v mem. Slavné „meme“ se nyní proměnilo na NFT obraz, který se prodává za 180 ETH. [1]

Analýzy a trhy

Pozvánka na live stream – je scénář s otestováním 42 000 USD na BTC stále aktuální?

Jak vyplývá z dnešní textové analýzy na Bitcoin (BTC), trh se neustále drží kolem S/R levelu 54 530 USD a poslední snahy o průraz do vyšších cenových úrovní skončil zřejmým neúspěchem. Sice pouze stagnujeme, ale stále je tu jakási šance, že scénář kalkulující s otestováním 42 000 USD je potenciální možností.

29.04.21 Technická analýza BTC/USD – malý večerní dump?

Ve středeční analýze na Bitcoin (BTC) jsme si řekli, že trh podezřele váhá, což je v souvislosti s předešlým impulsem up, docela zvláštní. Včera k večeru se ovšem stala velmi zajímavá věc, která byla tak dynamická, že jsem si ji zprvu hned nevšiml.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Data ukazují, že velryby nakupují XRP

Na konci prosince 2020 podala na společnost Ripple s jejich XRP tokenem žalobu americká Komise pro cenné papíry (SEC). Důvodem byla neregistrovaná nabídka cenných papírů. Tehdy někteří investoři vyjádřili své obavy z XRP.

Raoul Pal: Ethereum demonstruje schopnost platformy ovládnout krypto a finanční sektor

Makro guru Raoul Pal komentuje nejnovější vývoj okolo kyptoměny Ethereum. Podle něj má obrovský potenciál a už i banky to akceptují.

Decentralizovaná identita bojuje proti krádeži dat a soukromí

Žijeme v digitalizovaném světě, kde identita, anonymita a soukromí jsou velmi vzácným artiklem. Technologie blockchain má zajistit, aby byla identita bezpečná pro všechny uživatele včetně společností i vlády.

JPMorgan udává 3 důvody, proč Ethereum překonává Bitcoin

Bankovní gigant z Wall Street – JPMorgan Chase uvedl, že Ethereum překonává Bitcoin a očekává, že tento trend bude pokračovat i nadále.

CEO společnosti Ripple se cítí díky pokrokům v soudním sporu proti SEC „opravdu dobře“

Americká komise pro cenné papíry (SEC) podala v prosinci minulého roku žalobu proti blockchainové společnost Ripple se sídlem v San Francisku. Agentura v ní tvrdila, že XRP, digitální token, který Ripple používá pro přeshraniční platby, byl v minulosti (8 let) neregistrovaným cenným papírem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: pixabay.com
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře