[Večerní souhrn článků] • Crypto.com investuje 145 milionů USD do regionálního ústředí v Paříži • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Crypto.com investuje 145 milionů USD do regionálního ústředí v Paříži

Kryptoměnová platforma Crypto.com v dnešním oficiálním oznámení uvedla, že Paříž se stane novým centrem regionálního ústředí. Kryptoměnová burza hodlá investovat do nové pobočky investovat 145,7 milionů amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

Binance recenze – Návod, zkušenosti, bezpečnost, poplatky

Binance recenze vám přinese ne jenom základní informace o této burze, ale provede vás všemi funkcemi, které platforma nabízí. Binance je burza kryptoměn, jejíž spuštění se datuje do roku 2017. Nyní velmi populární platforma je domovem milionů obchodníků po celém světě, kde se zobchodují ty největší objemy na trhu s kryptoměnami.

12.10.22 Analýza BTC/USD – Konec je blízko

Bitcoin (BTC) pomaličku klesá, objemy jsou malé, zájem veřejnosti o krypto trh upadá. Už je to zkrátka pěkná mrtvola, o kterou nikdo moc nemá zájem. A když si člověk říká, že už to horší být nemůže, zájem ještě více opadne.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Rio de Janeiro umožní občanům platit daně z nemovitostí v kryptoměnách od roku 2023

Brazilské město Rio de Janeiro umožní od příštího roku svým obyvatelům, kteří vlastní kryptoměny, platit jimi daň z nemovitosti.

Grayscale „vypálila“ úvodní salvu v soudním tažení proti SEC o bitcoinový ETF

Přichází první zprávy z případu žaloby společnosti Grayscalec proti americké SEC za údajnou diskriminaci a nesprávný postup při (ne)schvalování spotového ETF na bitcoin.

Portugalsko chce od příštího roku danit krátkodobé zisky z kryptoměn

Podle nejnovějšího oznámení chystá portugalská vláda zdanění kryptoměn ve výši 28 %. Co za tímto obratem stojí?

Globální financování rizikového kapitálu dosáhlo výrazného minima

Financování rizikového kapitálu (VC) je nyní nejnižší za posledních 9 čtvrtletí. Konkrétně jde o částku 74,5 miliard dolarů.

Dluhopisová krize ve Velké Británii – Jaké budou důsledky?

Kroky Bank of England mnohé pozorovatele překvapily. Anglická centrální banka zvedla své sazby o 50 bazických bodů, ale zároveň se vrátila ke kvantitativnímu uvolňování, když začala nakupovat ve velkém množství britské státní dluhopisy. Jak tomuto protikladnému kroku rozumět a jak si ho vyložit?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img