[Večerní souhrn článků] • Čínská technologická společnost Ant Group uvádí nový blockchain AntChain • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Čínská technologická společnost Ant Group uvádí nový blockchain AntChain

Technologická skupina Ant Group patřící pod nadnárodní korporaci Alibaba Group uvedla na trh svoji novou technologickou značku pod názvem AntChain. Ten má podporovat blockchainová řešení pro více než 50 odvětví včetně dopravy a přeshraničních převodů peněz.

Blockchain má mít schopnost podporovat 1 miliardu aktivních uživatelů se zpracováním 1 miliardy transakcí za vteřinu.

Analýzy a trhy

23.07.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Ethereum a Litecoin mají za sebou skvělý týden

Tak nám Bitcoin zase trochu povyrostl a vytáhl i altcoiny. Díky tomu má Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC) dost příznivý týden vzhledem k podmínkám, které na trhu nyní panují.

23.07.20 [Přehled trhu+BTC] 10 000 USD Masivní propad Bitcoinu před námi?

Bitcoin předvedl v posledních dvou dnech růst o 400 USD. Dostáváme se tak na významné hodnoty odporu 9 500 USD. Jak vypadá bearish triangl a mají investoři naději na prudký růst?

Kryptoměny a kryptofirmy

Institucionální investoři se obracejí na decentralizované finance

Decentralizované finance neboli DeFi za posledních pár týdnů zaznamenaly boom. Proč roste zájem institucionálních investorů o decentralizované finance?

Top 3 zajímavé mince s cenou pod 10 dolarů

Řada kryptonadšenců dává přednost kryptoměnám s nižší tržní cenou, kterých si mohou s poměrně nízkou investicí koupit větší množství. Zde vám představíme 3 mince (nebo tokeny), které v této kategorii patří k těm nejzajímavějším.

PayPal může pomoci kryptoměnám v dalším růstu a přijetí mainstreamem

Nedávno se hovořilo o tom, že PayPal chce nasadit možnost platby kryptoměnami. Jedná se ale jen špičkou ledovce, pokud jde o vývoj blockchainu a kryptoaktiv.

Většina posluchačů by za hudbu zaplatila kryptem a podpořila tak umělce

Průzkum odhalil, že 65 % zákazníků využívajících služby eMusic by použilo raději kryptoměny, aby tak pomohli umělcům k získání většího příjmů ze své tvorby.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo zná někoho takového?

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: