[Večerní souhrn článků] • Čína a USA musí spolupracovat na vývoji digitálních měn • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Čína a USA musí spolupracovat na vývoji digitálních měn

Vlády Číny a Spojených států amerických by se měli učit jeden od druhého a spolupracovat na vývoji digitálních měn vydaných centrální bankou. Díky novým poznatkům by mohly země rozvíjet technologii blockchain a implementovat ji do běžného života.

Analýzy a trhy

28.07.20 Technická analýza LTC/USD – Po třech měsících se Litecoin posunul vpřed!

Vzhledem k tomu, že jsme už Ethereum (ETH) udělali ve včerejší analýze v kombinaci s Bitcoinem (BTC), tak v dnešním příspěvku bude Litecoin (LTC) „osamocený“. Litecoin z počátku byl trochu pozadu, ale nakonec se to rozjelo i tady.

28.07.20 [Přehled trhu+BTC] BULL MARKET: Bitcoin musí udržet 10 500 USD, jinak…

Bitcoin se během neděle dostal nad 10 000 USD a v pondělí jsme viděli útok na 10 800 USD. Pár věcí je ale na grafu dost podstatných, jak investoři zareagují?

Kryptoměny a kryptofirmy

Visa, Mastercard a PayPal se obracejí na kryptoměny

Platební giganti Visa, Mastercard a PayPal za poslední tři roky, po posledním masivním bull runu Bitcoinu, stále změkčovali svůj přístup ke kryptoměnám. Nyní tito giganti otevřeně hlásí, že se připravují na další vlnu adopce Bitcoinu a dalších kryptoměn.

Tone Vays: K útoku Bitcoinu na historická maxima chybí už jen jediná překážka

V březnu 2019 řekl, že až Bitcoin začne růst, altcoiny zkrachují. Tone Vays je velmi dobře známý Bitcoin analytik a současně bitcoinový maximalista. Nyní říká, že již chybí překonat jedinou překážku a BTC může vystřelit na nová maxima.

Použití blockchainu v herním průmyslu může vést k široké adopci kryptoměn

Technologie blockchainu se v poslední době stala fenoménem v různých oblastech hospodářství, které podporuje inovace, růst a přináší přidanou hodnotu. Mezi nejvýznamnější z těchto odvětví patří herní průmysl.

Nový kryptoměnový web pod taktovkou Chainalysis pro všechny!

Společnost Chainalysis, která se zabývá analýzou blockchainových dat a patří mezi naprostou špičku v oboru, ohlásila spuštění nového webu. Na něm bude přehlednou formou zveřejňovat agregovaná data jednotlivých blockchainů a uživatelé tak získají rychlý přehled o dění na kryptografických trzích.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo z koho

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: