[Večerní souhrn článků] • Cena BTC vystřelila přes 43 000 USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena BTC vystřelila přes 43 000 USD

Cena nejdůležitější kryptoměny světa dnes vystřelila vzhůru, když překonala důležitou hranici 43 000 amerických dolarů. Bitcoin tak dosáhl nejvyšší ceny od května letošního roku. [1]

Analýzy a trhy

06.08.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – altcoiny mají jednoznačnou snahu expandovat?

Včerejší stream byl velmi dlouhý a probrali jsme zase spoustu důležitých témat, ale úplně jsem zapomněl na Altcoin Index a Shitcoin Index. Což chci dnes napravit, protože především shitcoiny se jednoznačně derou nahoru. Je vcelku paradoxní, že jsou shitcoiny na trhu momentálně nejsilnější a dokonce u nich stabilně stoupají objemy.

06.08.21 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin přes noc výrazně rostl, jsme již v bull marketu?

Bitcoin přes noc výrazně rostl, jsme snad již v bull marketu? Co brání Bitcoinu v dalším růstu? Kam mají investoři prostor a kam naopak nemohou?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Youtuber JJ Olatunji: „Bitcoin je budoucnost“

Významná hvězda YouTube JJ Olatunji patří do skupiny kryptoinvestorů, kteří během posledního krachu Bitcoinu (BTC) vydělali i ztratili spoustu peněz. Nejnovější rozhovor tohoto influencera se sídlem ve Spojeném království však ukázal jeho pokračující podporu a víru v ekosystém Bitcoinu.

Henry Ford – Přes 20 let žil svým snem a stal se miliardářem

Již jako malý chlapec měl Henry Ford sen o automobilech pro všechny a v podstatě celý svůj život tomuto snu zasvětil. Byl průkopníkem automobilů s benzínovým motorem a pásových montážních linek. Jeho příběh je ukázkou silné víry, houževnatosti a odhodlání.

Miami odhalilo vlastní digitální měnu

Starosta amerického Miami, Francis Suarez, před nedávnem odhalil své plány týkající se městské digitální měny. MiamiCoin se spíše jeví jako decentralizovaná aplikace, než kryptoměna. Co vše má MiamiCoin nabízet?

Binance: omezení obchodování pro uživatele Hongkongu

Hlavní kryptoburza Binance zintenzivnila úsilí o minimalizaci inherentních rizik v obchodování s kryptoměnami a oznámila, že uživatelům v Hongkongu omezí přístup k derivátovým produktům.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: