[Večerní souhrn článků] • Bloomberg: Bitcoin má připravenou cestu ke 100 000 USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bloomberg: Bitcoin má připravenou cestu ke 100 000 USD

Přední analytik Bloomberg Intelligence, Mike McGlone, v dnešní analýze prohlásil, že Bitcoin by se mohl přiblížit hodnotě 100 000 amerických dolarů. Stalo by se tak, pokud by nejdůležitější kryptoměna světa dohnala výkon Etherea. [1]

Analýzy a trhy

09.08.21 Technická analýza BTC/USD – týdenní close nad MA 20, signál pro další postup up?

V nedělní video analýze jsme si řekli, že Bitcoin (BTC) je velmi blízko od týdenního close nad důležitým klouzavým průměrem – MA 20. A skutečně se close nad tímto klouzavým průměrem uskutečnilo, ale má to jeden háček, který vysvětlím za chvíli.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

BTC má týdenní zisk 4 000 USD, co čekat tento týden?

Bitcoin (BTC) dělá radost býkům, kteří vstupují do nového týdne po uzavření týdenní svíčky, v níž Bitcoin získal dalších 4 000 USD – udrží se? Poté, co strávil většinu předchozích sedmi dnů dosahováním lokálních maxim, ale následně z nich klesal, byl sentiment o víkendu dosti smíšený.

Ethereum již spálilo přes 56 mil. dolarů pouhé 4 dny po kritické aktualizaci

2. největší kryptoměna má pár dní po jednom ze zásadních forků předcházejících spuštění Ethereum 2.0. Update přinesl tlak na snížení inflace ETH.

Ray Dalio: Mám rád Bitcoin, ale vybral bych si raději zlato

Americký investor a miliardář Ray Dalio v nedávném rozhovoru uvedl, že Bitcoin je dobrým investičním nástrojem, zlato je však lepším uchovatelem hodnoty. Co dalšího prohlásil o kryptoměnách a drahém kovu?

V úterý se bude hlasovat o nezměněném návrhu zákona o krypto daních

Jednání Senátu o kontroverzních ustanoveních o kryptoměnách k americkému návrhu zákona o infrastruktuře skončila bez jakýchkoli dodatků, což naznačuje, že o původním návrhu zákona se bude hlasovat v úterý.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img