[Večerní souhrn článků] • Bitcoin zaznamenal nový rekord • a další články

4
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin zaznamenal nový rekord

Podle údajů analytické společnosti Glassnode zaznamenala bitcoinová sít nový rekord, když počet aktivních adres přesáhl ATH z roku 2017. Počet aktivních adres překonal hranici 22 milionů. [1]

Analýzy a trhy

01.02.21 Technická analýza BTC/USD – Nepříznivý konec prvního měsíce

Utíká to rychle a my máme nově ukončený měsíc, díky čemuž můžeme v konotaci na trh s Bitcoinem (BTC) kalkulovat s dalšími možnými scénáři. V každém případě jsem včera zpracoval video analýzu, která je dost zevrubná.

01.02.21 [Přehled trhu a BTC/USD] Velryby na Bitcoinu ve velkém očekávání

Bitcoin dominance mírně klesá. Bitcoin ale ubránil podporu na 30 000 USD a v průběhu týdne rostl k 38 900 USD. V rámci grafu vidíme rýsující se pattern kulatého dna s možností vytvoření patternu Cup and Handle.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Decentralizovaná identita jako nástroj proti krádeži dat

Decentralizovaná identita je funkcí technologie blockchain. Uživatelům tak přináší mnoho výhod. Dnešní technologie důkladně kontroluje naši identitu během přihlášení. Výsledkem je, že koncový uživatel nyní čelí šílenému kolečku, které musí podstoupit, pokud ztratí své heslo nebo aplikaci dvoufaktorového ověřování nebo přístup ke svému smartphonu.

Zatímco XRP prudce stoupal, Ripple uvolnil 1 miliardu XRP z úschovy. Dnes se pumpa zřítila

Kryptoinvestoři a fanoušci XRP sledovali plánovanou pumpu, která byla předem ohlášena na dnešní den ve 14:30. Zatímco cena během několika dní po oznámení nejmenované telegramové skupině rostla, dnes došlo naopak k prudkému výplachu.

Správce kryptoměnového fondu obviněn z podvodu

Správce amerického kryptoměnového fondu byl obviněn u federálního soudu v USA. Údajně převzal 5 milionů amerických dolarů od investorů, kteří se zajímali o investice do kryptofondů se slibem vysoké návratnosti. Investice se ukázala jako Ponzi schéma.

Krypto Art a NFT scéna budou v roce 2021 nadále narůstat

Non-fungible tokens (NFT) neboli nezaměnitelné tokeny jsou čím dál více v oblibě a nevypadá to, že by se měl tento trend v roce 2021 nějak zpomalit.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo prodával v březnu 2020?

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img