[Večerní souhrn článků] • Bitcoin Suisse nabídne staking Etherea hned od prvního dne • a další články

5
(2)

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Bitcoin Suisse nabídne staking Etherea hned od prvního dne

Bitcoin Suisse, jeden z nejstarších poskytovatelů krypto služeb, potvrdil, že bude nabízet služby staking Etherea hned od prvního dne. Ve svém prohlášení sdělují: “Smlouva o vkladu pro Ethereum 2 je nyní aktivní.” Dodáváme, že do nového Ethereum 2.0 již bylo uloženo více než 100 000 ETH a do 24. listopadu je požadováno 540 000 ETH.

Analýzy a trhy

18.11.20 [Přehled trhu + BTC] 18 000 USD – ATH na dosah?!

Bitcoin se včera dostal na hodnoty 18 000 USD. Začíná se mluvit už jen o jednom, a to o prolomení ATH! Stihneme to již v tomto měsíci, nebo si počkáme na konec roku, či snad se dočkáme až v roce 2021? Graf napoví více.

18.11.20 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin prorazil další rezistenci, prostor k 20K volný?

Máme dva dny od předešlé analýzy na Bitcoin (BTC), kde jsme si ukázali, že tehdejší struktura trhu vypadala jako jedna z variant Wyckoffova distribučního schématu. Schéma se ovšem zneplatnilo ve chvíli, kdy došlo k průrazu kurzu z rising wedge. Mně se tím potvrdila jedna věc a to jest, že trh má nyní pod kontrolou nějaká inteligentní entita – nejpravděpodobněji velká skupina institucí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin už stojí přes 400 000 Kč, udrží se tato cena nebo je to past?

Bitcoin roste poslední dobou závratným tempem, z ceny která se dlouho držela kolem 10 000 USD (230 000 Kč), jsme se dostali dnes ráno na závratných 18450 USD (411 000 Kč). Stanou se podobné ceny realitou, nebo je to past na investory?

Maisie Williamsová ze Hry o trůny je nejnovější bitcoinovou celebritou

Maisie Williams, britská herečka, kterou mnoho lidí zná především z úspěšného seriálu Hry o trůny jako Aryu Starkovou, vytvořila na svém Twitteru anketu se zprávou, jejímž prostřednictvím se táže svých fanoušků na Bitcoin.

Andersen Cheng na křížové výpravě za záchranu světa před kvantovými počítači

Andersen Cheng prodal v roce 2006 svou společnost za cca 200 mil. USD. Vrátil se však zpět do boje na poslední misi. Chce zachránit svět před kvantovými počítači.

„Asi mi něco uniká,“ říká Bitcoinový medvěd a zakladatel největšího hedgeového fondu na světě

Ray Dalio je zakladatelem největšího hedgeového fondu na světě a dosud také jedním z kritiků Bitcoinu. Nyní však v reakci na bull run říká, že mu mohlo něco uniknout ohledně BTC.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kalim

ppeter1. Co bude s komentářem ? Já už ty články snad ani kuli ničemu jinému nečtu 😀

spot_img