Maisie Williamsová ze Hry o trůny je nejnovější bitcoinovou celebritou

5
(3)

Zprávy a souhrny

17.01.21 Týdenní přehled zpráv: Kryptoměny, Defi, Regulace, Firmy, Burzy, Banky

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • PayPal očekává obrat 2 miliardy dolarů z kryptoměn • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Maisie Williams, britská herečka, kterou mnoho lidí zná především z úspěšného seriálu Hry o trůny jako Aryu Starkovou, vytvořila na svém Twitteru anketu se zprávou, jejímž prostřednictvím se táže svých fanoušků na Bitcoin.

Maisie využila svých 2,7 milionů následovníků a zorganizovala hlasování ohledně dlouhodobého držení bitcoinů. Na anketu odpovědělo více než 900 000 respondentů potvrzujících, nebo vyvracejících investici do bitcoinů. S odpověďmi nadšenců i kritiků v oblasti kryptoměny tak zaznamenala herečka na svém twitteru masivní reakci.

Diskuze se zúčastnil i Elon Musk, který si Hru o trůny popletl s filmovou sérií Zaklínač, když tweet okomentoval pozměněným úryvkem z písně, která se v seriálu objevuje “Toss a bitcoin to ur Witcher”.

Musk nebyl jediný, kdo využil možnost propojit kryptoměnu s fantasy. Společnost Blockfolio dodala, že by se Williamsová měla k bitcoinům připojit, protože jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce „prosté“ a bez vládních zásahů. Barry Silbert, bitcoinový býk a generální ředitel společnosti Digital Currency Group se k investici vyjádřil jako o pozitivní příležitosti na rozdíl od obávané choroby známé ve Hře o trůny.

Po dlouhé diskuzi se Maisie rozhodla, že se k bitcoinům připojí, na rozdíl od JK Rowlingové, která spustila nedávno podobnou twitterovou debatu, díky níž se však stala obětí trollingu ze strany krypto komunity za svůj nepříliš velký přehled o bitcoinech.  

A co další kryptoměny?

Peter McCormack spolu s dalšími uživateli Twitteru doporučili ignorovat jakékoli další kryptoměny a investovat pouze do Bitcoinu. Jak uvedl McCormack:

Lekce 1 – bitcoin a nic jiného.”

Závěr

Bitcoiny aktuálně přesahují hranici 18 000 USD a krypto trh má celkově tendenci se zvedat. Je však důležité si uvědomit, které mince mohou po prudkém nárůstu spadnout a které mají potenciál. Proto je důležité před každým obchodem provést pečlivý průzkum a investovat pouze tolik, kolik jsme ochotni ztratit.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře