[Večerní souhrn článků] • Bitcoin letos překonal všechna aktiva • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Z kryptotrhů během noci a dneška zmizelo 80 mld. USD • Veteráni uklidňují, že pokles trhů se pravidelně opakuje • a...

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin letos překonal všechna aktiva

Anthony Pompliano, spoluzakladatel společnosti Morgan Creek, tvrdí, že vlajková loď kryptoměn je vynikajícím aktivem, které překonalo všechna ostatní. Bitcoin vzrostl od své minimální ceny v březnu letošního roku o 300 procent. Pompliano tak označil Bitcoin jako nejvýkonnější aktivum v letošním roce.

Byla přesunuta 1 miliarda USD v BTC

Anonymní uživatel přesunul více než 88 857 BTC, což odpovídá hodnotě zhruba 1,15 miliardy amerických dolarů. S poplatkem 3,58 USD se tak jedná o největší bitcoinovou transakci v historii kryptoměny.

Analýzy a trhy

26.10.20 Technická analýza BTC/USD – Týdenní svíce bullish, bohužel s divergencí

V sobotu a v neděli jsme si dali tak trochu oddych od Bitcoinu (BTC) a zaměřili se na vybrané altcoiny jako je Ethereum (ETH) s Litecoin (LTC) a v neděli jsme měli Monero (XMR) s ChainLinkem (Link).

26.10.20 [Přehled trhu+BTC+ETH] Bitcoin ve víkendu roste nad 13 000 USD!

Popularita Bitcoinu za poslední 3 týdny prudce roste. Low 3 týdnů jsme zaznamenali na 9 980 USD a high zatím na 13 250 USD. Přes víkend na Bitcoin drží nad 13 000 USD a investoři se připravují na velký pohyb. Ethereum nad 400 USD je tu šance na další růst?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin pomáhá uprchlíkům posílat peníze domů

Globální remitentní trh se pohybuje okolo půl bilionu amerických dolarů a meziročně roste. Pro uprchlíky bez dokladů však může být posílání peněz do své domoviny poměrně obtížné. Proto nastupuje Bitcoin, který nabízí záchranné lano.

Počet ethereových adres, které drží mezi 1 a 10 dolary, je v současné době 15 milionů

V čem druhá největší kryptoměna dle tržní kapitalizace překonává Bitcoin? Ethereum je nadále oblíbeným blockchainovým projektem, který používá čím dál víc lidí…

Top 3 blockchainové projekty pro správu velkých objemů dat

Během posledních několika let si investoři museli zvykat na cyklickou povahu kryptotrhů. Poslední z těchto cyklů, pod názvem decentralizované finance, se stále odehrává. DeFi tokeny dosáhly v rekordním čase bezprecedentního ocenění.

Kanye West: Bitcoin dává možnost na opravdové osvobození lidstva

Rapper Kanye West popsal bitcoinovou komunitu jako možnost pro „skutečné osvobození Ameriky a lidstva“ během podcastu s Joe Roganem v epizodě The Joe Rogan Experience dne 24. října.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Neprodávat…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře