Kanye West: Bitcoin dává možnost na opravdové osvobození lidstva

0
Kanye West
Zdroj: Wikimedia.commons.org

Rapper Kanye West popsal bitcoinovou komunitu jako možnost pro „skutečné osvobození Ameriky a lidstva“ během podcastu s Joe Roganem v epizodě The Joe Rogan Experience dne 24. října.

Během svého vystoupení v podcastu Kanye opakovaně odkazoval na svou víru ve vývoj nových obchodních modelů a podporu decentralizace, přičemž nakonec zmínil Bitcoin jako součást této vize. Také odkazoval se na svůj osobní vztah se spoluzakladatelem Coinbase Fredem Ehrsamem.

Komentáře o bitcoinu

Rapper, miliardář a podnikatel, který v současné době kandiduje za nezávislé proti Josephu Bidenovi a Donaldu Trumpovi v amerických prezidentských volbách, vyjádřil obdiv Stevovi Jobsovi, kterého označil za revolucionáře. Ve stejném duchu chválil Bitcoin za snahu o osvobození a rozvoj lidstva.

Uvedl:

„Včera jsem mluvil se svými přáteli Fredem a Anthonym o kryptu a bitcoinech, jen abych byl připraven na tento rozhovor…..Jack Dorsey decentralizoval Twitter dva měsíce před tím, než to vše skutečně začalo, protože mluvil s Bitcoinery a to jsou lidi, kteří skutečně mají perspektivu pro opravdové osvobození Američanů a lidstva. dokázali využít nové informační dálnice a vytvořit další hranici naší existence.“

V reakci na otázku uživatele Twitteru, spoluzakladatel společnosti Coinbase Fred Ehrsam později potvrdil, že byl tím „Fredem“, na kterého odkazuje Kanye West.

Kryptoměna Josepha Rogana

Kanyeho komentáře z něj činí nejnovější prominentní osobnost, která v epizodě nejpopulárnějšího podcastu na světě pozitivně mluví o kryptoměně. S publikem, jež údajně překonává 190 milionů zhlédnutí za měsíc, je The Joe Rogan Experience nejen vysoce viditelnou marketingovou platformou, ale také potenciálně skutečným hnacím motorem adopce kryptoměn.

Rogan sám je obhájcem bitcoinů. Během posledních šesti let opakovaně hostil několik zastánců kryptoměn ve svém podcastu, včetně Andrease Antonopoulose, Jacka Dorseyho a Bena Goertzela. V epizodě podcastu s rapperem Killerem Mikem v lednu 2019 se Rogan např. zmiňoval o tom, že bitcoiny „budou jako dolarové bankovky“.

Závěr

Rapper Kanye West ocenil bitcoiny a není sám. Známých osobností, které kryptoměnu podporují, je čím dál více. Povede tato showbyznysová vlna k rozsáhlejší adopci kryptoměn?

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře