10x Laboratory jedničkou v těžbě kryptoměn?

5
(3)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Co byste řekli tomu, kdyby vám někdo nabídnul v aktuálním kryptoměnovém trhu 4-5 % měsíčně čistého zisku, možnost podívat se do skutečného mining komplexu a fyzicky vlastnit těžební hardware, o který se postarají naprostí profíci?

Zkušenosti světového formátu

Těžbě kryptoměn se náš tým věnuje od roku 2013 a prošli jsme si těžbou na všech možných grafických kartách, procesorech a pevných discích. Naše průměrná ziskovost je od roku 2013 až po současnost 6 % čistého zisku pro klienta. Těchto zisků dosahujeme díky údajům z vlastní těžební laboratoře, efektivitě a soustředění se na cenu elektrické energie. 

Bezkonkurenční ziskovost

Zatímco většina těžařů nedávno teprve znovu spustila své těžební stroje, my jsme stroje našich klientů ani v nejhorších časech nevypnuli a stejně jsme generovali i po zaplacení všech nákladů zisk. Poslední měsíce se dokonce pohybujeme kolem 5 % čisté měsíční ziskovosti – naši klienti jsou naprosto nadšení.

Tabulka s výnosy 10x-laboratory

Naprostá transparentnost

Když jsme těžební skupinu zakládali, řekli jsme si, že budeme k našim klientům vždy maximálně otevření a upřímní. Pokud má klient o těžbu zájem, tak se s ním v našich pražských kancelářích potkáme, vysvětlíme mu těžbu i případná rizika. Dále se můžeme zajet podívat do jedné z našich těžebních hal. Následně podle rozpočtu klienta zasíláme nabídku na koupi hardwaru. Po souhlasu objednáváme stroje na jméno klienta. Hardware si pak klient v hale s námi převezme. Poté jej za něj zapojíme a postaráme se o ziskovou těžbu. Klientovi pak každý měsíc chodí peníze na účet včetně těžebního reportu.

fotka z haly - mining

Vzděláme vás v těžbě kryptoměn

Je velmi důležité, aby potencionální klient opravdu byl srozuměný nejen s těmi světlými stránkami těžby kryptoměn (zisky), ale na druhou stranu i s veškerými jejími riziky. Proto bychom vás rádi pozvali na webinář, kde poznáte naše know-how a můžete se připojit k naší ziskové těžbě.

Odkaz: Pojďme se podívat na více informací o webináři

Poznámka redakce: Firmě 10xlaboratory.cz děkujeme za sponzoring tohoto článku a těšíme se na brzkou návštěvu jejich těžební haly. V takto velkém mining zařízení to pro nás bude premiéra. Určitě vám z návštěvy připravíme také článek a fotky, abyste o nic nepřišli ani vy.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img