[Večerní souhrn článků] • Bitcoin již nesoutěží s americkým dolarem – tvrdí prezident Fedu • a další články

4.3
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin již nesoutěží s americkým dolarem – tvrdí prezident Fedu

Prezident Federální rezervní banky v St. Louis, James Bullard, v dnešním vysílání pro CNBC prohlásil, že Bitcoin již není soupeřem amerického dolaru, ale zlata. Bullard je mimo jiné přesvědčen, že BTC nebude mít vliv na měnovou politiku Fedu. [1]

Analýzy a trhy

16.02.21 Technická analýza BTC/USD – Svátky v USA za námi, dočkáme se většího pohybu?

Ve Spojených státech skončily svátky, takže bychom se mohli během dnešního odpoledne konečně dočkat nějakého rozhodnějšího na trhu s Bitcoinem (BTC). Od včerejší analýzy nás trh akorát obohatil vcelku nesmyslnými pohyby, což bylo zkrátka způsobeno právě tím prodlouženým víkendem, kdy na trhu operovalo mnohem méně hráčů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Top 6 čínských kryptotrendů v roce 2021, které se vyplatí sledovat

Které kryptotrendy v Číně se vyplatí sledovat v roce 2021?

Proč si Dan Held myslí, že se Bitcoin může nacházet na cestě k 1 milionu dolarů?

Dan Held, spoluzakladatel kryptoburzy a kryptobanky Kraken, popisuje katalyzátory, o nichž se domnívá, že by mohly podnítit bitcoinový supercyklus a katapultovat cenu hlavní kryptoměny na 1 milion dolarů.

Co se stane, až se spojí herní průmysl a kryptoměny?

Technologie blockchain je implementována do mnoha odvětví, toho herního nevyjímaje. Velké videoherní společnosti jako třeba Ubisoft se již zapojily do blockchainových iniciativ. Co se stane, až se se herní průmysl propojí s technologií blockchain a kryptoměnami?

Ekonomický poradce z Allianz říká, že argumenty vůči BTC jsou nyní pozitivní

Mohamed El-Erian, hlavní ekonomický poradce z Allianz, říká, že argument pro investování do bitcoinů dosáhl obratu. Podle něj bude čím dál více společností následovat Teslu a přijímat bitcoiny jako investiční nástroj a formu platby.

Institucionální přijetí podtrhuje naléhavost jasných kryptografických pravidel

Americká komisařka pro cenné papíry (SEC) Hester Peirce (v komunitě známá pod přezdívkou krypto mamka) se nechala slyšet, že regulační jasnost v krypto průmyslu je nyní zapotřební více než kdy jindy.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Fantom

Ilustrační foto je poněkud v rozporu s 1. zprávou dne 🙂

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: