Proč si Dan Held myslí, že se Bitcoin může nacházet na cestě k 1 milionu dolarů?

4.6
(12)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Dan Held, spoluzakladatel kryptoburzy a kryptobanky Kraken, popisuje katalyzátory, o nichž se domnívá, že by mohly podnítit bitcoinový supercyklus a katapultovat cenu hlavní kryptoměny na 1 milion dolarů.

Dan Held predikuje BTC za 1 milion dolarů

Bitcoin i kryptotrh se nachází v růstové fázi. Názory na další průběh se rozchází. Někteří věští konec bull marketu již brzy, zatímco jiní obchodníci očekávají další růst na nová úžasná maxima. Dan Held věří, že současný býčí trh by mohl být mnohem silnější, než cykly v letech 2013 a 2017, kdy cena Bitcoinu prudce rostla.

Uvedl:

„Když se podívám na tyto [předchozí] cykly, to, co mě velmi vzrušuje na tom nadcházejícím, který by mohl být supercyklus, je, že tentokrát je to jiné. Bull run 2013 a bull run 2017 byl založen hlavně na spekulacích řízených maloobchodem. Makro trhům, zbytku světa, se dařilo dobře. Byl to velký bull run a šlo hlavně o spekulativní cykly vedené maloobchodem s velmi vratkou infrastrukturou…

S tímto býčím trhem máme spojeno mnoho rozdílných věcí…“

Proč je to v roce 2021 jiné?

Dan Held argumentuje tím, že během pandemie koronaviru přišel do centra pozornosti Bitcoin jako úložiště hodnoty. Právě tuto funkci investoři u BTC vyhledávají více než kdy dříve a pravděpodobně i proto, že fiat peníze v této roli selhávají kvůli vysoké inflaci.

„Covid byl katalyzujícím momentem, díky kterému zazářil Bitcoin. S ohledem na Covid, když se podíváme na Bitcoin, pro většinu lidí, kteří jej dříve odmítli, teď dává smysl. A to je to, co můžeme zaslechnout od institucí. […] Pohlížejí na Bitcoin jako na uchovatele hodnoty, jako na zlato 2,0… A to je pro svět obrovská hodnota. 

Vzhledem k tomu, že vlády reagovaly na Covid-19 tiskem peněz, bude to nakonec devalvovat tyto měny a lidé se budou dívat na 21 milionů fixní nabídky bitcoinů. Dívají se na tuto měnovou politiku, dívají se na stavbu Bitcoinu a na to, jak decentralizovaný je. Nyní do něj můžete uložit hodnotu a nikdo vám ji nemůže vzít, jako by šlo o neuvěřitelný záchranný člun…

Takže poptávka po bitcoinech a lidé věřící Bitcoinu významně vzrostli na trhu, kde nyní máme instituce.“

Závěr

Spoluzakladatel Krakenu Dan Held věří, že tento bull market bude silnější než ty předchozí v letech 2013 a 2017. Bitcoin by se podle něj mohl nacházet v supercyklu, který dopraví jeho cenu na milion dolarů. Argumentuje tím, že nyní hlavní kryptoměnu poptávají také instituce a vidí v něm úložiště hodnoty. Dalším důvodem je rozšířená infrastruktura, která činí kryptoaktiva obecně dostupnější pro retailové investory.Nakonec budete moci nakupovat bitcoiny všude…” dodává.

Článek není investiční radou!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 12

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

kupujte, kupujte, vlastne klidne i prodavejte, my mame poplatky nezavisle na vasem vydelku/prodelku

Fantom

Ono to ani nejde kupovat aniž by jiný neprodával 🙂 🙂

E15

No ono to ale v některých článcích a příspěvcích fakt vypadá, jako by si tuto elementární pravdu někteří neuvědomovali :-))).

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: