[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dosahuje desetiměsíčního maxima • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dosahuje desetiměsíčního maxima

Cena nejdůležitější kryptoměny světa dosáhla svého desetiměsíčního maxima, když se vyšplhala přes hodnotu 10 350 USD. Bitcoin tak sleduje cenu zlata a stříbra, kde zlato dosáhlo nového historického maxima.

Analýzy a trhy

27.07.20 Technická analýza BTC/USD a ETH/USD – Máme tu agresivní rally, počátek bull runu? (Update)

Trh s kryptoaktivy nabral po dlouhé době na dynamice. Ovšem nejdůležitější je, že některé altcoiny se po technické stránce posunuly dost vpřed. V rámci dnešního příspěvku se podíváme znova na Bitcoin (BTC), i když na něj byla analýza včera.

27.07.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin překonal klíčovou hodnotu 10 000 USD, začíná bull run?

Bitcoin překonává 10 000 USD. Přišlo to jako blesk z čistého nebe, investoři v neděli zaútočili a dosahují výjimečných úspěchů. Je to znak toho, že se investoři pokusí nastartovat bull run k 12 000 USD?

Kryptoměny a kryptofirmy

Cardano může vyřešit bezpečnostní problém Twitteru

Před nedávnem Twitter zaznamenala velký hack, kdy útočníci skrz slavné osobnosti lákali kryptoměny na své účty. V rozhovoru se zakladatelem společnosti Cardano by prý kryptoměna mohla vyřešit tyto bezpečnostní problémy.

Odliv Bitcoinu z kryptoburz se otočil – proč se BTC přesouvá zpět na burzy?

Od začátku tohoto měsíce zákazníci vložili více BTC na burzy, než kolik jej z nich vybrali. To je v roce 2020 poprvé, kdy se odliv Bitcoinu z burz otočil.

Blockchain může pomoci s lékem na COVID-19

Brandon Mintz, generální ředitel společnosti Bitcoin Depot, říká, že blockchain může pomoci najít lék na COVID-19, který bude hrát velkou roli při zavádění této technologie.

Robert Kiyosaki: Bitcoin, zlato a stříbro dělají lidi chytřejšími a bohatšími

Robert Kiyosaki, autor bestselleru „Bohatý táta, chudý táta“, věří, že zlato, stříbro a Bitcoin (BTC) pomohou Američanům proti „zkorumpovanému FEDu“. Rovněž také poznamenal, že Bitcoin, tato primární kryptoměna, vzdělává mladé lidi.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Aktuální situace

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: