[Večerní souhrn článků] • Binance dostala zelenou od regulačních úřadů Kanady a Bahrajnu • a další články

0
(0)

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance dostala zelenou od regulačních úřadů Kanady a Bahrajnu

Společnost Binance má hned dva důvody k oslavám. Kryptoburza získala od bahrajnské centrální banky zásadní licenci k provozování činnosti poskytovatele služeb v oblasti kryptoaktiv v Bahrajnském království. V prohlášení generální ředitel společnosti Binance CZ uvedl, že schválení ze strany národních regulačních orgánů je “nezbytné pro budování důvěry v krypto a blockchain a napomáhá dalšímu masovému přijetí”.

Poměrně překvapivým krokem je, že společnost Binance získala licenci na financování kryptoměn také v Kanadě, kde byla zaregistrována jako Binance Canada Capital Market. Nová dceřiná společnost burzy se bude zabývat digitálními aktivy, převody peněz, směnárenskou činností a bude fungovat jako Money Service Business (MSB). [1]

Analýzy a trhy

27.12.21 [Přehled trhu + EGLD a BTC] – Skončily propady?

Skončily propady? Investoři mohou po Vánocích znovu naskočit do trhu a to hned ve větší míře, longem. V rámci posledních dní vidíme výraznou aktivitu investorů na trhu.

27.12.21 Technická analýza BTC/USD – týdenní svíce jako signál k růstu?

Bitcoin (BTC) má další ukončený týden. Podoba týdenního close se od nedělní video analýzy nijak prakticky nezměnila, ale nyní máme její podobu jistou. S tím se dá právě pracovat. Respektive se na základě toho může každý rozhodnout, jak se s tím vypořádá. Pravda je taková, že technický posun je prozatím v nedohlednu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Thajské CBDC jen tak brzo neočekávejte

Podle nedávné zprávy agentury Reuters bude Thajsko k implementaci digitální měny centrální banky přistupovat pomalu a stabilně. Úředníci nyní říkají, že testy pro digitální baht se skutečně uskuteční až koncem roku 2022.

V prosinci byly spáleny tokeny LUNA v hodnotě 2,7 miliardy dolarů, poptávka po UST roste

Podle Terra Analytics byly v prosinci při prudkém nárůstu poptávky po tokenech UST již spáleny tokeny LUNA v hodnotě téměř 2,7 miliardy dolarů – tedy 27 milionů kusů. LUNA zaznamenala 27. prosince historická maxima na úrovni 104 dolarů, poté mírně ustoupila zpět pod 100 USD.

Kam se bude Cardano ubírat v roce 2022?

Charles Hoskinson, zakladatel IOHK, nadace stojící za projektem Cardano, se prostřednictvím živého vánočního vysílání na Youtube podělil o některé cíle projektu v roce 2022. Hoskinson se zamyslel nad růstem Cardana a celého kryptoprůmyslu. Zmínil revoluci v oblasti non-fungible tokenů (NFT), boom decentralizovaných financí (DeFi) a to, jak se hackeři zaměřují na DeFi projekty, což jen v roce 2021 vedlo ke ztrátě více než 10,5 miliardy dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img