[Večerní souhrn článků] • Banky v Polsku spouštějí datové platformy založené na blockchainu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Banky v Polsku spouštějí datové platformy založené na blockchainu

Blockchainová platforma vyvinutá ve spolupráci s polsko-britskou finanční společností Billon se započala vyvíjet v půlce roku 2018. Blockchainová platforma (BIK) má umožnit klientům polských komerčních bank digitální komunikaci s bankou, nejvyšší ochranu osobních údajů klientů a efektivnější správu dokumentů.

Analýzy a trhy

17.4.20 Technická analýza HT/USD a BNB/USD Bulls v útoku podporují velryby

V dnešní analýze se zaměříme na altcoiny, které patří burzám. V roce 2019 měly velmi příznivý rok, no v tomto roce se trochu odmlčely a jejich růst je nepovšimnut.

17.04.20 Technická analýza BTC/USD – Rezistenční trendovka proražena, pásmo odporu se ale nevzdává!

Od mé poslední analýzy na Bitcoin (BTC) se situace konečně trochu změnila. Nebo možná výrazně? Price action byl skutečně bohatý, ale přibližně týden jsme se vlastně nehnuli z místa. Obrat nastal včera, kdy se býkům povedlo překonat dvouměsíční rezistenční trendovku, která mnohokrát obrátila směr kurzu.

17. 4. 20 [Přehled trhu + BTC+ETH] Bitcoin se včera odlepil a přidal až 660 USD (+10,47%). ETH + 9%

V dnešním přehledu trhu se podíváme na největší skokany i poražené a konkrétněji se podíváme na grafy Ethereum a Bitcoinu. Včera se Bitcoin dostal nad 7 000 USD a předvedl 10,47% pumpu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Hackeři se pokouší ukrást kryptoměny pomocí falešných rozšíření Googlu

V nedávné zprávě, zveřejněné kryptoměnovou společností MyCrypto, se uvádí, že hackeři se pokoušejí vytvářet falešná rozšíření pro prohlížeč Google Chrome, která jim odhalí citlivé údaje obětí. Údaje pak použijí k prolomení kryptoměnových peněženek. Oběti jsou tak vystaveny ztrátě svých prostředků.

Justin Sun sklízí kritiku Vitalika Buterina za „zombifikaci“ BitTorrentu

Vitalik Buterin, zakladatel Etherea, se vyjádřil k tomu, co označil za „diktaturu Justina Suna.“ Stalo se tak poté, co se zakladatel TRONu (TRX) dostal do další diskuze ohledně svého plagiátorství.

Facebook mění Libru, chce ji navázat na jednotlivé hlavní fiat měny

Nový plán Facebooku na navázání digitální měny Libra na hlavní fiat měny zatím nepřesvědčil americké zákonodárce. Co vlastně Facebook plánuje?

Investiční bubliny: co to je, jak vznikají a jaký mají vliv na následný vývoj ekonomiky?

Investiční nebo cenová bublina je pojem, který neumíme přesně definovat. Můžeme ji definovat jako: postupný prudký růst cen aktiva nebo více aktiv, kde počáteční růst vytvoří očekávání dalšího růstu a přiláká nové kupce – hlavně spekulanty, které zajímají zisky z obchodování s aktivem a nikoli jeho uživatelské nebo příjmové schopnosti.

Binance převálcovala konkurenty v počtu zobrazení webových stránech

Přední světová kryptoburza Binance se od začátku letošního roku rozvíjela a nadále tak prosazuje globální dominanci. Společnost nedávno oznámila zahájení obchodování s bitcoinovými opcemi, což ještě více posílilo její postavení na trhu s deriváty.

Stream

[Stream 19:00] Atomovka, trenky na hradě, Paralelní Polis – co s tím má společného Roman Týc? #karanténa

Nejen dotazy na horká témata z minulosti, ale pohled na aktuální dění v době koronaviru. Jak si striktní anarchista Roman Týc vede, přežije Paralelní Polis restrikce? Jak vidí současnou situaci kolem kryptoměn?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Trader vs. Hodler

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: