[Večerní souhrn článků] • Apple a Google se spojují v boji proti koronaviru • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dosáhl nového cenového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hackeři z KuCoinu využívají UniSwap pro dump OCEAN a Synthetix, další DeFi mohou následovat • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin pokračoval v postupném zvyšování...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Apple a Google se spojují v boji proti koronaviru

Technologičtí giganti Apple a Google spojují své síly, aby vyvinuli nové technologické řešení pro sledování šíření infekce koronaviru Covid-19 během rostoucí globální pandemie.

Společnosti mají zavést komplexní řešení, které umožní trasovat kontakty zasažené koronavirem. Platforma má však myslet také na ochranu soukromí uživatelů a chránit tak jejich osobní údaje.

Analýzy a trhy

10.04.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Přišel konec rally?

Jak jsem říkal v minulé analýze na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC), tak jsem byl docela skepticky vůči tomu mini rally z posledních několika dní. A ukázalo se, že ta skepse měla opodstatnění. Jak rychle to začalo, tak to i skončilo. Nebo ještě ne?

10.04.20 Technická analýza BTC/USD – Propad pod 7 000 USD! Bitcoin se konečně pohnul, kam dál?

Bitcoin se dnes, po 3 dnech, konečně pohnul. Vidíme pohyb směrem dolů k 7 000 USD, kde se nachází support, vydrží? Jak to vypadá na grafu, a které hodnoty je nutné sledovat Vám zodpovíme v naší TA.

10.04.20 [Přehled trhu] BTC + LINK – Bitcoin zamrzl na 7 300 USD – LINK předvádí 20% divadlo

Bitcoin se pohybuje stále do strany a prakticky se nehýbeme. Oproti tomu takový Link vzbuzuje na trhu pozornost svým pěkným růstem.

Kryptoměny a kryptofirmy

Volatilita akciového trhu strovnatelná s rokem 1929

Historie akciových trhů nám prozrazuje, že většina medvědích trhů se vyznačuje velkými vzestupy, které jsou spojené s nižšími minimy. Při velkém krachu v roce 1929 Dow Jones klesl asi o 50 % a poté se zotavil o 40 %. V příštích několika letech znovu poklesl o 85 %. Jak se situace podobá aktuálnímu dění na trhu?

Online volby nejsou bezpečné, a to ani s blockchainem, říká americká asociace AAAS

V souvislosti s koronavirovou krizí již i někteří odborníci věří, že se určité transformaci do online podnikání nevyhneme. To se samozřejmě týká také dalších činností, například komunikace s úřady, ale i školní výuky. A co takové volby online?

Bývalý bojovník UFC si změnil jméno – k propagaci BTC na Twitteru

Ben Askren, také známý pod pseudonymem „Funky“, je bývalý bojovník UFC a olympijský zápasník. Také je oddaný fanoušek BTC, a to natolik, že si změnil své jméno na Twitteru, aby to dokázal.

Jak se nezbláznit doma sám na home office?

Kdo může, pracuje nyní z domu. Tato dřívější výsada a splněný sen je ale v posledních dnech výzvou a není tak jednoduchá. Jak pracovat z domova, být efektivní, ale nezbláznit se?

Volatilita ceny bitcoinů může být vaším nejlepším spojencem nebo vaším největším nepřítelem

Volatilita ceny bitcoinů je dobře známá. Na tuto skutečnost je třeba vždy myslet, protože nedávný prudký pokles, který jsme zaznamenali na trhu bitcoinů, byl způsoben hlavně novými účastníky.

Stream

Koronavirus a cenzura internetu se týkají nás všech, a co dělají kryptoměny?

Projdeme si poslední případy cenzury na internetu, konkrétně YouTube, podíváme se na dění ve světě kryptoměn. A samozřejmě i na současnou situaci v ČR.

Speciál

10.04.20 HALVING na BSV a BCH nepomohl – Propady přes 15 %!

Halving je nepochybně jedna z největších událostí v životě kryptoměn. Snížení odměn pro těžaře by mělo znamenat zajištění nárůstu hodnoty. O takových výjimečných událostech si mohou akcie a indexy jenom nechat zdát.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – mentor a nováček na trhu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře