[Večerní souhrn článků] • Akcie Facebooku, Amazonu, Netflixu či Google jsou nyní k dispozici v DeFi • a další články

0
(0)

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Akcie Facebooku, Amazonu, Netflixu a Google jsou nyní k dispozici v DeFi

Injective Protocol, decentralizovaná platforma pro výměnu derivátů, zahajuje obchodování s tokenizovanými akciemi velkých společností, jako je Google. Uživatelé mohou využívat síť Injective Solstice V2 k obchodování s akciemi za pomoci Tetheru(USDT) „zcela decentralizovaným způsobem s nulovými poplatky za plyn,“ uvedl Injective. Nabídka akcií bude zpočátku zahrnovat Airbnb, Teslu, Amazon, Netflix či Google, přičemž v budoucnu bude přidáno více společností.

Analýzy a trhy

21.12.20 [Přehled trhu +BTC] Bitcoin přes noc dosáhl nové ATH!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté co v roce 2017 vyrostl z 1 000 USD na 19 940 USD, propadl mnohokrát pod 5 000 USD, přičemž minima registrujeme na 3 600 USD. Rok 2020 vše mění i díky institucionálním investorům a halvingu. Vidíme znovu historicky nejvyšší hodnoty v historii Bitcoinu, který vznikl v roce 2009.

21.12.20 Technická analýza BTC/USD – Dolar vystřelil jako raketa, nebezpečí pro Bitcoin?

Close dalšího týdne máme za sebou a proto je asi na čase si i textovou formou shrnout, co se vlastně na trhu s Bitcoinem (BTC) od poslední analýzy vše odehrálo.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nigérie – země Bitcoinu zaslíbená

Jak ukazují nedávno zveřejněné údaje, zaznamenává Nigérie i nadále masivní zájem o Bitcoin (BTC). Na základě těchto informací, sestavených ze strany CoinDance a publikovaných společností Quartz, je tato africká země druhým největším bitcoinovým peer-to-peer trhem na světě.

Kryptobuzra Exmo pod hackerským útokem

Kryptoburza Exmo ztratila 5 % svých celkových aktiv v důsledku zjevného hackerského útoku. Exmo, kryptoměnová burza se sídlem ve Velké Británii, utrpěla zásadní narušení bezpečnosti, což způsobilo, že platforma byla nucena pozastavit všechny výběry.

Předvánoční speciál – Nejpovzbudivější ohlasy kryptosvěta v roce 2020 [1/3]

Opět tu máme čas, kdy se rodiny pomalu setkávají a těší se na společnou oslavu nejdůležitějších svátků roku. Předvánoční nálada samozřejmě přechází i do kryptosvěta a inspiruje nás k tvorbě speciálů a různých vzpomínkových ohlednutí za předchozím rokem. V tomto trojdílném článku se proto podíváme na některé z nejpovzbudivějších hlasů a nejhlasitějších ohlasů kryptosvěta v roce 2020.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img