[Večerní souhrn článků] • Bitcoin riskuje další velký propad • a další články

2.5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin riskuje další propad

Podle Cointelegraph riskuje největší kryptoměna propad na 29 000 amerických dolarů. Bitcoin ztratil býčí tempo při otevření Wall Street, když akcie US čelily dalšímu retracementu. V době psaní zprávy se cena propadla o více než 6 % na 30 098 USD dle KMC. Více informací v našich pravidelných technických analýzách.[1]

Analýzy a trhy

YouTube video

01.06.22 Analýza BTC/USD – Měsíční close za námi, co přijde teď?

Bitcoin (BTC) završil měsíc květen, díky čemuž jsme získali konečnou podobu měsíční svíce. O tom jsme téměř celý týden mluvili, protože právě finální podoba měsíčního close je pro nás klíčová.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tiskárna peněz Fedu zařadí zpátečku: Co to znamená pro kryptoměny?

Federální rezervní systém (Fed) zahajuje proces snižování své rozvahy ve výši 9 bilionů dolarů, která se v posledních letech rozrostla, v rámci kroku zvaného kvantitativní utahování (QT).

Instituce, které nakoupily v prosinci 2020, stále drží bitcoiny

Nejnovější data společnosti CryptoQuant.com uvádějí, že institucionální investoři, kteří v prosinci 2020 nakoupili bitcoiny na kryptoměnové burze Coinbase, stále drží kryptoměnu ve svém portfoliu. Co dalšího uvádějí data CryptoQuant?

Vývoj CBDC je zbytečný a mohl by přinést více škody než užitku

V poslední době se několik centrálních bank snaží vyvinout digitální měnu centrální banky (CBDC), která by řešila omezení fiat měn a to zejména v oblasti přeshraničních plateb. Společnost Circle, emitent stablecoinu USDC, však uvedla, že vývoj CBDC je zbytečný a mohl by přinést více škody než užitku.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech

Ano, půjdeme ještě dolů. Indikátor množství článků odkazovaných v pravidelných večerních souhrnech na kryptomagazinu totiž v posledních dnech povážlivě klesl😛 Jistě to cosi naznačuje o dále se šířícím nezájmu retailu o krypto. A když není komu prodávat …

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: