[Večerní souhrn článků] • Kolaps Terry může ovlivnit regulace stablecoinů • a další články

1
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kolaps Terry může ovlivnit regulace stablecoinů

Nedávný kolaps stablecoinu Terra by u světových regulátorů mohl vzbudit budoucí regulace stablecoinů. Kolaps ekosystému Terra vytvořil dominový efekt nejen na kryptoměnovém trhu. Někteří regulátoři již v minulosti volali po přísnějších regulacích. [1]

Analýzy a trhy

27.05.22 Analýza BTC/USD – Snad už lokální dno?

Bitcoin (BTC) včera opětovně otestoval likvidní cenovou oblast, která je kolem 28 000 USD. Respektive nám čerstvé price action potvrdilo, že tam ti nakupující jsou a mají dostatek sil na to, aby kurz poslali zase zpátky na vyšší cenové úrovně.

27.05.22 [Přehled trhu + BTC a ETH] Bitcoin se přes 30 000 USD neumí prosadit!

Bitcoin se přes 30 000 USD neumí prosadit. Proč je 30 000 USD silnou odporovou linií? Na grafu si zakreslíme důležité hodnoty.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Dopad decentralizovaného sportovního sázení na blockchain

Kryptoměny, technologie blockchain a obecně sektor DeFi zaznamenaly v posledních zhruba deseti letech prudký nárůst popularity i využití. Jedním z konkrétních odvětví, které se v současnosti snaží využít obrovský potenciál tohoto prostoru, je však sport, konkrétně pokud jde o sázení.

2 nutné předpoklady, aby algoritmický stablecoin neskončil kolapsem: Vitalik Buterin

Zakladatel Etherea Vitalik Buterin se zabýval otázkou, jak vytvořit nebo rozpoznat algoritmický stablecoin, který by nebyl předem odsouzen ke kolapsu.

Ethereum kleslo na nejnižší úroveň vůči bitcoinu, více než 370 milionů USD zlikvidováno

Ethereum ve srovnání s bitcoinem prudce klesá, altcoiny se nyní obchodují na úrovních naposledy zaznamenaných v říjnu minulého roku. Za pouhý den bylo zlikvidováno více než 370 milionů amerických dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: