Ethereum kleslo na nejnižší úroveň vůči bitcoinu, více než 370 milionů USD zlikvidováno

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ethereum ve srovnání s bitcoinem prudce klesá, altcoiny se nyní obchodují na úrovních naposledy zaznamenaných v říjnu minulého roku. Za pouhý den bylo zlikvidováno více než 370 milionů amerických dolarů.

Bitcoin, Ethereum a další kryptoměny na minimu

Kryptoměnové trhy v posledních týdnech velmi krvácejí. Během včerejška největší kryptoměna světa klesla na 13denní minimum, když se cena dostala na úroveň 28 000 USD. Ethereum se propadlo ještě více, když kleslo pod 1 800 USD.

Altcoiny se nacházejí také v červených číslech, když bylo za pouhý den zklikvidováno více než 370 milionů amerických dolarů. Ethereum se tak během 24 hodin dostalo na nejnižší úroveň od října minulého roku.

“Ještě více trpí altcoiny. Ethereum je v tento den o 10 % níže a bojuje pod hranicí 1 800 USD poté, co se před dvěma dny dotklo 2 100 USD. Binance Coin klesl na 300 dolarů, zatímco Solana, Polkadot, Avalanche, NEAR Protocol, Chainlink a mnoho dalších kleslo o dvouciferná čísla.”

Zatímco kryptoměny nadále padají, někteří analytici stále očekávají probuzení a růst. Jedna z největších finančních institucí na světě, JPMorgan, před nedávnem ve svém sdělení prohlásila, že bitcoin by mohl vyrůst o 28 % na hodnoty okolo 36 000 USD. Ethereum by tak mohlo následovat růst.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 29 029 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 1 776 USD.

Závěr

Kryptoměny, stejně jako další tradiční trhy,  v posledních týdnech zažívají velmi krvavé období. Další informace o vývoji kryptoměn se dozvíte v našich pravidelných technických analýzách či streamech.

Co si o současném cenovém vývoji myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Zdenek
Pet

Jakou konkrétně?
Luna prošla “forkem”: původní je luna classic Lunc, nekde jen luna a nová bez provázání se stablecoinem UST luna/terra, luna2. Přidělována mj. airdropem.

Zdenek

No zarazilo me ze na grafu byla hodnota 0.000x usd a pak z niceho nic 5dolaru… koukam na burzu na muj ucet a zadne nasledky toho 😀

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: