[Večerní souhrn článků] • Kryptoměnové fondy klesly na minimum • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoměnové fondy zasáhl masivní odliv

Odlivy z kryptoměnových fondů dosáhly v minulém týdnu hodnoty 141 milionů amerických dolarů. Naposled nastal takový odliv během července minulého roku. Odliv z minulého týdne tak snížil celkový objem spravovaných aktiv na 38 miliard dolarů. [1]

Analýzy a trhy

24.05.22 Technická analýza BTC/USD – Shrnutí situace trhu Bitcoinu, od IX..

Další týden uplynul a nic moc se nezměnilo a v podstatě ani nic moc nevychází najevo. Minulý týden oslabil a aktuální počátek týdne také není příliš optimistický.

24.05.22 Analýza BTC/USD – Potahá bitcoin akciový trh?

Bitcoin (BTC) se pořád příliš nehne z místa. Proto jsem si na chvíli říkal, že dnes si dáme od bitcoinu oraz a koukneme na jiný trh. Ale nakonec jsem si řekl, že si ukážeme tu pěknou stranovou konsolidaci.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hlavní vývojář etherea popisuje změny, které lze očekávat po sloučení

Hlavní vývojář etherea Tim Beiko nastínil řadu návrhů a očekávání ohledně nadcházejícího sloučení pro vývojáře aplikací a protokolů na platformě Ethereum.

Bitcoin se chystá všechny překvapit, downtrend je za námi: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten se rozhodl vsadit na odvážnou predikci ohledně ceny BTC. Očekává růst ceny a konec downtrendu.

GameStop chce vlastní kryptoměnovou peněženku a NFT

Americký prodejce videoher GameStop ve svém nedávném oznámení prohlásil, že plánuje spustit vlastní kryptoměnovou peněženku a nabídnout NFT. Oznámení GameStopu je součástí jeho širšího vstupu do prostoru digitálních aktiv.

Indická centrální banka varuje před riziky kryptoměn po kolapsu Terra (LUNA)

Po kolapsu Terra (LUNA) a stablecoinu TerraUSD (UST) vydala indická centrální banka Reserve Bank of India (RBI) varování pro své občany před investováním na trhu s kryptoměnami.

eBay uvádí svou první kolekci NFT na platformě Polygon

Společnost eBay spustila svou vůbec první kolekci NFT ve spolupráci s tržištěm OneOf NFT. Tato kolekce obsahuje 3D ztvárnění kanadské hokejové legendy Wayna Gretzkyho a je hostována na platformě Polygon.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img