GameStop chce vlastní kryptoměnovou peněženku a NFT

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký prodejce videoher GameStop ve svém nedávném oznámení prohlásil, že plánuje spustit vlastní kryptoměnovou peněženku a nabídnout NFT. Oznámení GameStopu je součástí jeho širšího vstupu do prostoru digitálních aktiv.

GameStop vstupuje do kryptoměnového průmyslu

Videoherní prodejce GameStop podle nedávného oficiálního oznámení odhalil svůj záměr vstupu do kryptoměnového průmyslu. Společnost ve svém oznámení uvádí, že představuje novou kryptopeněženku a NFT.

„GameStop Corp. dnes oznámila, že spustila svou digitální peněženku, která hráčům a ostatním umožňuje ukládat, odesílat, přijímat a používat kryptoměn a nezaměnitelné tokeny napříč decentralizovanými aplikacemi, aniž byste museli opustit své webové prohlížeče.“

Společnost dále uvádí, že kryptoměnová peněženka bude fungovat na Ethereu a umožní NFT transakce na vlastním digitálním tržišti. GameStop uvádí, že nová funkce digitálního tržiště bude spuštěna ve druhém čtvrtletí letošního roku.

Podle zásad ochrany osobních údajů společnost nebude mít přístup k soukromým klíčům uživatelů souvisejících s jejich peněženkami. V zásadách se také uvádí, že uživatelé budou za své finanční prostředky zodpovídat sami.

„Monitorujeme také síť uživatelů, kliknutí, polohu myši a protokolování úhozů.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 29 419 USD dle KMC.

Závěr

Americký prodejce videoher GameStop se dostal do povědomí před pár lety během jeho raketového růstu. Nyní společnost uvažuje o vstupu do kryptoměnové průmyslu prostřednictvím nezaměnitelných tokenů a vlastní kryptopeněženky.

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů. Oficiální oznámení naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: