[Večerní souhrn článků] • Tether spouští ve Švýcarsku vzdělávací program v oblasti kryptoměn • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Švýcarsko bude hostit školu zaměřenou na výuku kryptoměn a blockchain

Jih Švýcarska bude hostit školu zaměřenou na technologii blockchain a kryptoměnový průmysl. Společnost Tether uzavřela partnerství o vzdělávacím programu s městem Lugano. Škola bude fungovat přes léto. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Čeká BTC další pád? Zajímavé cenové úrovně na altcoinech – XMR LTC ETH

Bitcoin (BTC) propálil naše dlouho sledované, klíčové S/R pásmo, které se tyčí kolem 30 000 USD. Kurz se ovšem ještě ke konci minulého týdne dokázal vrátit zpátky. A od té doby konsolidujeme kolem bývalého klíčového supportu.

19.05.22 Analýza XMR/USD – Dlouhodobě zajímavé cenové hladiny

Monero (XMR) bude naším dalším coinem pro analýzu. Bitcoin se zkrátka stále příliš nehýbe, takže není důvod se mu v textové formě příliš věnovat. Jinak dnes máme další čtvrtek, což znamená stream v 19:00, kde si uděláme zevrubný tržní přehled.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

 

Obávaná vyšetřovací jednotka pro finanční zločiny ‘Grim Reapers’ byla obnovena, aby prošetřila kolaps terry (LUNA)

Po více než dvou letech byl obávaný vyšetřovací a prokurátorský tým oživen novým jihokorejským prezidentem, aby se podíval na nepořádek způsobený projekty Terraform Labs.

Afrika by mohla těžit z přijetí kryptoměn

Podle keňského ekonoma a generální ředitele největšího bankovního konglomerátu v zemi, Jamese Mwangiho, by Afrika mohla výrazně těžit z přijetí kryptoměn. Co dalšího prohlásil keňský finančník?

Jihokorejský daňový úřad údajně potrestal Terraform Labs pokutou ve výši 78 milionů dolarů za daňové úniky

Terraform Labs a spoluzakladatel Do Kwon nadále přitahují další právní problémy v důsledku kolapsu ekosystému Terra. Po prvních zprávách o možném slyšení v Kongresu  a vyšetřování jednotky pro finanční zločiny Grim Reapers se kryptofirma nyní dostala pod radar národního daňového úřadu.

Hádka Jeffa Bezose a prezidenta Joe Bidena ohledně inflace – Co na to kryptokomunita?

Mezi Jeffem Bezosem a americkým prezidentem Bidenem se rozpoutala slovní válka poté, co americký prezident prohlásil, že korporátní daně mohou snížit inflaci. Bezos následně amerického prezidenta obvinil z “nesprávného směrování” v otázce inflace.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img