Bitcoin live stream – Čeká BTC další pád? Zajímavé cenové úrovně na altcoinech – XMR LTC ETH

5
(1)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) propálil naše dlouho sledované, klíčové S/R pásmo, které se tyčí kolem 30 000 USD. Kurz se ovšem ještě ke konci minulého týdne dokázal vrátit zpátky. A od té doby konsolidujeme kolem bývalého klíčového supportu. Nicméně za současné situace vypadá ta konsolidační struktura jako pouhá příprava na pokračující pokles. Osobně jsem se netajil tím, že spíše počítám s odrazem. Ale trh tak nevypadá. Mimo jiné je všudypřítomná deprese, čemuž pomohl i předseda Fed Jerome Powell díky svému prohlášení v interview WSJ. Kromě bitcoinu se tedy podíváme i na klasické finanční trhy jako je #S&P500 a #Nasdaq.

Dnes bych se chtěl ale více věnovat vybraným altcoinům jako je #XMR, #ETH, #LTC. Respektive se kouknout na týdenní grafy a rozebrat si cenové hladiny, které jsou z dlouhodobého hlediska zajímavé. Čili dnešní stream bude zase nabitý informacemi, takže určitě přijďte. Přijďte proto v 19 00 na kanál Žraloci sobě.

XMR

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img