Bitcoin live stream – Čeká BTC další pád? Zajímavé cenové úrovně na altcoinech – XMR LTC ETH

5
(1)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) propálil naše dlouho sledované, klíčové S/R pásmo, které se tyčí kolem 30 000 USD. Kurz se ovšem ještě ke konci minulého týdne dokázal vrátit zpátky. A od té doby konsolidujeme kolem bývalého klíčového supportu. Nicméně za současné situace vypadá ta konsolidační struktura jako pouhá příprava na pokračující pokles. Osobně jsem se netajil tím, že spíše počítám s odrazem. Ale trh tak nevypadá. Mimo jiné je všudypřítomná deprese, čemuž pomohl i předseda Fed Jerome Powell díky svému prohlášení v interview WSJ. Kromě bitcoinu se tedy podíváme i na klasické finanční trhy jako je #S&P500 a #Nasdaq.

Dnes bych se chtěl ale více věnovat vybraným altcoinům jako je #XMR, #ETH, #LTC. Respektive se kouknout na týdenní grafy a rozebrat si cenové hladiny, které jsou z dlouhodobého hlediska zajímavé. Čili dnešní stream bude zase nabitý informacemi, takže určitě přijďte. Přijďte proto v 19 00 na kanál Žraloci sobě.

XMR

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: