[Večerní souhrn článků] • Spojené království představilo návrhy zákona podporující kryptoměny • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Spojené království představilo návrhy zákona podporující kryptoměny

Vláda Spojeného království představila dva návrhy zákonů, které se týkají podpory kryptoměn. Jeden z návrhů zákona také představuje vytvoření pravomocí pro rychlejší a snazší zabavení a obnovení kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

10.05.22 Technická analýza BTC/USD – Tohle se mnou vyje*alo, od IX..

Brutální a postupně akcelerující pokles, který překvapil i mě samotného. Trh vždy nabízí konkrétní technické hranice a možnosti. Rozhodnost s jakou Bitcoin šel dolů přesto tyto pravidla dodržela.

10.05.22 Analýza BTC/USD – Na tohle jsme dlouho čekali, co teď?

Bitcoin (BTC) se vážně dostal tam, kam jsme chtěli – alespoň část z nás. Po velmi dlouhém čekaní bitcoin plně otestoval S/R pásmo, které se tyčí kolem 30 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tanzanie se snaží následovat Nigérii při zavádění digitální měny

Tanzanská vláda chce zavést digitální měnu centrální banky (CBDC), aby ochránila své občany před spekulanty s kryptoměnami.

Co dělají bitcoinové velryby během současného poklesu ceny BTC

Další a další propady posouvají letošní low na trhu s bitcoinem opakovaně na nižší hodnoty. Jsou za tím velryby?

Trhy NFT se propadají, objem obchodu klesl

Nejnovější data ukazují, že celkové objemy trhu NFT jsou nízké, což možná signalizuje všeobecné ochlazení v tomto odvětví. Některé nezaměnitelné tokeny tak zažívají obří propady.

Transakce a poplatky v bitcoinové síti v důsledku snižování rizika investorů prudce rostou

Počet transakcí v síti bitcoinu za poslední týden prudce vzrostl, přičemž společnost Glassnode zabývající se analýzou blockchainu naznačuje, že se jedná o „urgentní“ transakce z důvodu, že se investoři zbavují rizika.

Známý kryptoměnový kritik Nouriel Roubini naznačil plány na tokenizovaný dolar

Americký ekonom Nouriel Roubini (známý také pod přezdívkou Dr. Doom), který je mimo jiné znám svou nenávistí ke kryptoměnám, začal pracovat na tokenu, který by měl být “odolnějším dolarem.”

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne – HODL

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img