[Večerní souhrn článků] • Společnost Paxful rozdává 500 vstupenek na Bitcoin 2022 konferenci • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost Paxful rozdává 500 vstupenek na Bitcoin 2022 konferenci

Platební společnost Paxful se spojila se starostou Miami, Francisem Suarezem, aby podpořili novou vzdělávací iniciativu zaměřenou na bitcoin a další kryptoměny. V rámci tohoto projektu rozdají až 500 vstupenek na chystanou konferenci Bitcoin 2022, která se bude konat začátkem dubna. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Fed započal novou měnovou politiku, proč trhy rostou?

Bitcoin (BTC) se nám pořád plácá ve sledované struktuře, která má podobu rostoucího trianglu. Čili trh s krypto aktivy stále „sedí na dně“. To ale neplatí pro akciový trh, který zažívá po relativně dlouhém poklesu znovuzrození.

17.03.22 Technická analýza BTC/USD – Silák, od IX..

Dnes se podíváme na graf jen z lokálního pohledu. Nebudu dnes moc rozvádět dlouhodobou predikci, i když, nevím kam mě text dovede. Každopádně velkým pozitivem je, že náš support je skutečný silák, který se jen tak nevzdává.

17.03.22 Analýza BTC/USD – je dokonáno!

Bitcoin (BTC) přežil včerejší zasedání Federální rezervní banky (Fed) vcelku bez problémů. Byla pouze po krátkou dobu větší volatilita, ale takové price action není vůbec nic nového.

17.03.22 [Přehled trhu a BTC] Data ukazují, že velké instituce akumulují bitcoiny uprostřed korekce

Téměř všechny obchodní objemy bitcoinu se skládají z transakcí nad 100,000 USD. Institucionální zájem o bitcoiny neustále roste. Navzdory nesmírné volatilitě trhu v roce 2022 vykazoval institucionální zájem o Bitcoin jen malé známky zpomalení.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Čínský digitální jüan by mohl ohrozit dominanci amerického dolaru

Richard Turrin, konzultant pro finanční technologie na CNBC, tvrdí, že digitální měna čínské centrální banky by mohla v tomto desetiletí zpochybnit dominanci amerického dolaru.

Zakladatel kryptoměny ICP má plán na ukončení války za 250 milionů dolarů

Williamsův návrh se zaměřuje na využití technologie blockchainu k boji proti propagandě. Za pouhých 250 mil. dolarů nabízí drobné stéblo naděje na ukončení války na Ukrajině.

Zuckerberg: NFT přichází na Instagram

Generální ředitel společnosti Meta, Mark Zuckerberg, před pár dny oznámil, že sociální platforma Instagram bude integrovat nezaměnitelné tokeny (NFT) do svých systémů. Chystá se další raketový boom NFT?

Zakladatel Terra plánuje získat 10 miliard v BTC do svých rezerv

Zakladatel Terraform Labs (TFL) a konkurent Etherea Do Kwon nastínil plány na nahromadění bitcoinů v hodnotě těžko neuvěřitelných 10 miliard dolarů, které by se přidaly k rezervám stablecoinových projektů.

Ruští těžaři kryptoměn se připravují na sankce

Válka na Ukrajině zatím ještě těžaře kryptoměn v Rusku nijak extra nezasáhla, ale uvalené sankce by mohly v dohledné doby omezit nepřímým způsobem jejich podnikání.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img