Bitcoin live stream – Fed započal novou měnovou politiku, proč trhy rostou?

5
(1)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) se nám pořád plácá ve sledované struktuře, která má podobu rostoucího trianglu. Čili trh s krypto aktivy stále „sedí na dně“. To ale neplatí pro akciový trh, který zažívá po relativně dlouhém poklesu znovuzrození. Především čínské tituly mají za sebou ohromnou pumpu, která je dostala o desítky procent do vyšších cenových úrovní. I přestože americká centrální banka oficiálně zahájila restriktivní měnovou politiku. Jak je to možné?

Všechny souvislosti si večer vysvětlíme. Hlavně podstatnou dobu z vysílaní budeme věnovat rozboru nové měnové politiky, abychom věděli, s čím vlastně pracujeme. To vše v pravidelném živém streamu v 19 00 na kanálu Žraloci sobě.

Akciové tituly

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

a zas vím tužku. ještě že tady je IX

bkf1

To je taková “zvláštnost” streamů, že na ty se člověk musí podívat a pak teprve ví 😀

Petr

jako jasný, jen je vidět, že na ty streamy nikdo nekouká a JJ má tendenci klást otázky, ale minimum odpovědí. IX je v tomto přímější, můj osobní pocit.

FC Slaboj Višněhrad

Je vůbec nějaký rozdíl mezi 0 % a 0,25 % při inflaci 8 %? Jestli je reálná úroková míra mínus 8 a nebo mínus 7,75 % už mi nepřipadá jako velký rozdíl…

Poslední editace 2 let před přes FC Slaboj Višněhrad
spot_img