Zuckerberg: NFT přichází na Instagram

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel společnosti Meta, Mark Zuckerberg, před pár dny oznámil, že sociální platforma Instagram bude integrovat nezaměnitelné tokeny (NFT) do svých systémů. Chystá se další raketový boom NFT?

Zuckerberg odhaluje NFT

CEO společnosti Meta, Mark Zuckerberg před nedávnem oznámil, že Instagram začlení digitální umění v podobě NFT již ve velmi brzké době. Své plány odhalil na konferenci South by Southwest (SXSW). Prohlásil:

„Pracujeme na zavedení NFT na Instagram v blízké budoucnosti. Nejsem připraven prohlásit, co přesně to dnes bude. Ale během příštích několika měsíců, schopnost přinést některé z vašich NFT, doufejme, že časem budete moci razit věci v tomto prostředí.“

Zuckerberg na konferenci SXSW také prozradil, že NFT by jednoho dne mohly hrát roli v případném metaverse společnosti. Uvedl:

„Doufal bych, že víte, že oblečení, které má váš avatar na sobě v metaverse, může být v podstatě raženo jako NFT a můžete si ho vzít mezi různými prostředími. Je to spousta technických věcí, které je třeba vyřešit, než se skutečně stanou a budou bezproblémové.“

Mark Zuckerberg se svým týmem již v minulosti vyjádřili svůj zájem o nezaměnitelné tokeny. Ředitel Instagramu Adam Mosseri začátkem letošního roku prozradil, že společnost aktivně zkoumá nové technologie.

Instagram není jedinou sociální platformou, která uvažuje nad integrací NFT do svých systémů. Stejný zájem má i sociální gigant Twitter.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 41 258 USD dle KMC.

Závěr

Mark Zuckerberg před pár měsíci odhalil svůj projekt metaverse. Přišlo tak v době, kdy společnost změnila svůj název na Meta. Více informací o NFT na Instagramu se dozvíme jistě v blízké budoucnosti. Celou zprávu si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img