[Večerní souhrn článků] • Okcoin spouští Bitcoin Odyssey, aby podpořil přijetí bitcoinu • a další články

3
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Okcoin spouští Bitcoin Odyssey, aby podpořil přijetí bitcoinu

Kryptoměnová burza Okcoin spolu s dalšími partnery spustily projekt Bitcoin Odyssey, který má za cíl investovat 165 milionů amerických dolarů do inovativních řešení, která pomohou podpořit akceptaci bitcoinu. Bitcoin Odyssey je financován mnoha organizacemi. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – tvoří bitcoin velké dno? Jak vše změní inflační očekávání?

Bitcoin (BTC) již po několik týdnů osciluje zhruba v rozmezí 45 000 – 33 000 USD. Díky tomu můžeme i sledovat konstrukci grafického patternu, který má podobu rostoucího trojúhelníku.

10.03.22 Analýza BTC/USD – emoce vítězí

Bitcoin (BTC) zase smazal zisky, které včera dokázal rychlým růstem nahnat. Jak jsem mnohokrát upozorňoval, nynější tržní vývoj vůbec nemusí mít žádnou logiku. Respektive se na to nedá nahlížet prismatem všední logiky.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bidenovo nařízení vyzývá k “nejvyšší naléhavosti” výzkumu a vývoje CBDC

Prezident vyzval ministerstvo financí, aby se postavilo do čela řady zpráv zabývajících se technologiemi CBDC a způsoby jejich zavedení – “pokud to bude považováno za národní zájem”.

Spoluzakladatel BitMEXu Samuel Reed se přiznal k trestnému činu a následoval své kolegy

Třetí ze spoluzakladatelů kryptoburzy BitMEX Samuel Reed se přiznal ke zločinu, který je údajně spojen i s praním špinavých peněz.

Credit Suisse: Bitcoin bude těžit z nového světového řádu

Švýcarská investiční banka Credit Suisse předevčírem vydala zprávu, kde předpovídá radikální změnu globálního měnového systému.

Poplatky v ETH síti na půlročním minimu – NFT mánie upadá

Není to tak dávno, co pouhé schválení transakce v ETH síti člověka dosti zabolelo. Nyní se ovšem situace rapidně změnila. Co je tím hlavním důvodem, že rapidně klesají gas poplatky v síti Ethereum?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img