Bitcoin live stream – tvoří bitcoin velké dno? Jak vše změní inflační očekávání?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) již po několik týdnů osciluje zhruba v rozmezí 45 000 – 33 000 USD. Díky tomu můžeme i sledovat konstrukci grafického patternu, který má podobu rostoucího trojúhelníku. Což je právě struktura, kterou lze identifikovat na tvořícím se tržním dnu. Jak dlouho se může taková struktura konstruovat, než dojde k průlomu? Na to si zkusíme odpovědět.

Kromě toho se podíváme i na komodity a zkusíme si zodpovědět, zda se nějak rapidně v posledních dnech změnilo inflační očekávání. Pokud ano, co od trhu očekávat? Inflační očekávání má totiž významný vliv na vývoj burzovního trhu. Mimo jiné to dost souvisí s měnovou politikou centrálních bank jako je Fed. To vše dnes v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: