[Večerní souhrn článků] • Miliardář Bill Miller vkládá 50 % jmění do bitcoinu • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Miliardář Bill Miller vkládá 50 % jmění do bitcoinu

Americký podnikatel a miliardář Bill Miller je ohledně bitcoinu velmi optimistický, když přidělil 50 % svého čistého jmění právě této kryptoměně. Miliardář své sympatie k bitcoinu prozradil minulý pátek v rozhovoru pro WealthTrack. [1]

Analýzy a trhy

10.01.22 Technická analýza BTC/USD – jednoznačné vítězství pro medvědy

Bitcoin (BTC) vstoupil do nového týdne, což pro nás automaticky znamená, že máme definitivní podobu týdenního close. A právě ta podoba týdenní svíce není rozhodně pozitivní, což jsem říkal už ve včerejší video analýze.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tesly se možná vyplatí – jejich majitelé začínají těžit kryptoměny

Majitelé Tesly nyní těží kryptoměny pomocí energie ze svých vozů. Tato společnost vyrábějící elektromobily je pravděpodobně nejznámějším jménem v odvětví elektromobilů a zaznamenala v této oblasti velký úspěch.

Rapová ikona Nas umožní fanouškům vlastnit část své hudby prostřednictvím NFT

Hip-hopová legenda Nas vydá NFT tokeny, které uživatelům umožňují vlastnit autorská práva na streamování písní.

Trenchev: Bitcoin dosáhne v polovině roku 2022 100 000 USD

Spoluzakladatel platformy pro půjčování kryptoměn Nexo, Antoni Trenchev, v nedávném rozhovoru předpověděl, že Bitcoin do poloviny letošního roku dosáhne magické hranice 100 000 amerických dolarů.

Disney chce vybudovat svět metaverse ve svých zábavných parcích

Společnosti Disney byl schválen patent, který by vytvořil personalizované interaktivní atrakce pro návštěvníky zábavního parku. Tato technologie by usnadnila atrakce rozšířené reality (AR) bez náhlavních souprav v zábavních parcích společnosti Disney.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img