[Večerní souhrn článků] • Coinbase zvyšuje své úsilí v Evropě • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase zvyšuje své úsilí v Evropě

Americká kryptoměnová burza Coinbase uzavřela dohodu o spolupráci s rakouskou kryptoburzou Bitpanda. Cílem Coinbase se tak stává větší expanze na evropský trh po stále se zpřísňujícím prostředí v USA. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Dluhový strop – jak velký je to problém?

Navýšení dluhového stropu v USA byla a do jisté míry stále je formalita. Od roku 1960 byl strop navýšen již 78 krát z toho 49 krát za republikánského prezidenta a 29 krát za demokratického.

🔴Live stream – Smete trhy nenavýšení dluhového stropu? Porostou ještě úrokové sazby?

Bitcoin a akciový trh začíná být s blížícím se deadlinem pro americký dluhový strop nervózní, což se projevuje ve zvýšené volatilitě. Co se stane, když se zákonodárci nedohodnou a dluhový strop nebude navýšen? Smete to trhy stejně jako v několika případech v minulosti?

25.5.23 Analýza BTC/USD – Support prolomen, nejnižší close

Bitcoin se včera razantněji pohnul. A ne jenom to, máme nejnižší denní close za více jak dva měsíce. To je pro býky velmi špatná zpráva. Ale zároveň jsme tento pokles pod support víceméně očekávali. Respektive jsme kalkulovali spíše s možností, že přijde otestování supportu ,který se nachází kolem 25 000 USD. Jak dlouho pokles může trvat? A jaké jsou šance pro úspěšnou obranu supportu?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Ron DeSantis: Lidé mají právo na Bitcoin

Floridský guvernér Ron DeSantis, známý svým kladným krypto postojem, oficiálně oznámil svou kandidaturu do prezidentských voleb v USA v roce 2024. Ron DeSantis také prohlásil, že lidé mají právo na Bitcoin.

Predikce tokenu Bitboy: Cena BEN po 1000% vzestupu padá, zatímco AiDoge a $SPONGE rostou

Před několika dny spuštěný meme coin $BEN, navržený pro Ben DAO, šel v posledních dnech hodně nahoru, ale od včerejška to s ním jde z kopce. Objem obchodů také poklesl, což signalizuje, že vrchol může být již za námi.

Jaká bude cena BTC během příštího halvingu – Co takhle 160 000 USD za minci?

Pojďme se podívat na jednu z odvážných cenových předpovědí. Podle ní by mohla cena bitcoinu (BTC) do dubna příštího roku posílit o zhruba 500 %.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img