Predikce tokenu Bitboy: Cena BEN po 1000% vzestupu padá, zatímco AiDoge a $SPONGE rostou

0
(0)

Zprávy a souhrny

Před několika dny spuštěný meme coin $BEN, navržený pro Ben DAO, šel v posledních dnech hodně nahoru, ale od včerejška to s ním jde z kopce. Objem obchodů také poklesl, což signalizuje, že vrchol může být již za námi.

*Reklamní článek

Současná memecoinová mánie, v popředí s tokeny jako PEPE, SPONGE a AiDoge, pomohla $BEN hodně vzrůst, ale nyní je reakce trhu na meme coin dost smíšená.

Mnohým investorům se nelíbí, že je spojen kontroverzním kryptoměnovým influencerem Benem Armstrongem, který má více než milion sledujících na twitteru a obrovský dosah. Dalším se nelíbila skutečnost, že $BEN byl aktivní 2 dny před jeho veřejným uvedením. 

Existují také investoři, kteří jsou ohledně $BEN optimističtí, ale stále vyvstávají otázky týkající se dalšího vývoje projektu. 

Podle jednoho z největší krypto influencerů, který se může pochlubit více než 369 tisíci followery na Twitteru, RookieXBT, by $BEN mohl být riskantní investiční možností. Důvod je jednoduchý – kvůli pozornosti SEC zaměřené na Bena Armstronga.

Zdroj: CoinMarketCap

Pokud SEC zasáhne, mohlo by dojít k prudkému pádu aktiva.

Cena a výkon $BEN

8. května 2023 se $BEN začal obchodovat za 0,000000009416 USD. Poté, co Armstrong propagoval minci prostřednictvím svých sociálních sítí, cena rychle vzrostla o stovky procent. Celkově od té doby přidal 743 %.

$BEN se aktuálně obchoduje 0,0000001336 USD s 24 hodinovým objemem obchodování více než 7 milionů USD. Tržní kapitalizace tokenu činí přes 33 milionů USD

$BEN Technická analýza: Jaká je cesta vpřed?

$BEN je po svém masivním nárůstu ve fázi retracementu a můžeme sledovat krátkodobý medvědí pohyb proti jeho býčímu trendu.

Podíváme-li se na graf, jasně vidíme, že se $BEN stále obchoduje nad svým 50denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA), což vysílá silný býčí signál.

Index relativní síly (RSI) $BEN se v době psaní tohoto článku pohybuje na 47,34 a směřuje směrem vzhůru, ale stále je dost daleko od úrovně překoupenosti 70. Můžeme však očekávat, že se trh pravděpodobně brzy k této úrovni přiblíží.

Zdroj: DexTools

Nadcházející medvědí cenovou akci v příštích několika hodinách potvrzuje klouzavý průměr konvergence/divergence (MACD), který se nachází pod signální linií.

Na druhou stranu se $BEN stále obchoduje nad svým 200denním SMA. Můžeme tedy očekávat, že v nadcházejících dnech a týdnech coin pravděpodobně zaznamená více zelených svíček.

Budoucnost $BEN

Navzdory všem kontroverzním, je nový token $BEN stále slibná kryptoměna. Vzhledem k rostoucí relevanci meme coinů má jistě potenciál k dalšímu růstu ceny po jeho zalistování na několika dalších burzách. 

Mají na něj však vliv makroekonomické faktory, regulace kryptoměn, a samozřejmě podléhá zákonům nabídky a poptávky, včetně sentimentu trhu a investorů. Pokud $BEN DAO nepřinese zásadní oznámení, může se trajektorie mince rychle změnit.

Zatímco Bitboy vykazuje známky zpomalení, jiné nové meme coinové projekty rostou a mají daleko lepší vyhlídky jako dlouhodobé investice.

Alternativy k tokenu BEN

AiDoge ($AI) – Revoluční Web3 Token

$AI je primární měna a nativní token revoluční platformy Web3, AiDoge. Všechny aktivity a transakce v rámci ekosystému jsou prováděny výhradně prostřednictvím této kryptoměny.

Je to platforma, která uživatelům umožňuje vytvářet memy, sdílet je a hlasovat o svých oblíbených. Centrem ekosystému je generátor memů, který uživatelům umožňuje vytvářet memy odesláním textových zpráv, které zpracuje AI (umělá inteligence) a vytvoří relevantní mem. Memy s nejvyšším počtem hlasů získávají odměny v tokenech $AI.

Vzhledem k různorodé užitečnosti tokenu $AI se do projektů zapojilo obrovské množství investorů. Předprodej je ve 13. fázi s cenou tokenů 0,0000308 USD. Projekt dosud získal více než 8,5 milionu USD.

Cena pro zalistování je stanovena na 0,0000336 USD a poté, co se token dostane na hlavní burzy, můžeme očekávat explozivní růst.

Spongebob (SPONGE) cena roste v očekávání dalších zalistování

Spongebob se dostal na trh 4. května a překvapil kryptokomunitu svým masivním nekonečným růstem

Projekt zvolil jinou cestu a neprošel žádnými předprodejními procesy, ale byl uveden rovnou na DEX Uniswap. Dva dny poté zaznamenal pumpu o 1 500 % a k dnešnímu je cena stále o 767 % vyšší než při uvedení.

Tržní kapitalizace $SPONGE je více než 9,28 milionu USD a jeho objem obchodování po zvýšení o 28 % dosáhl více než 5,5 milionu USD. Aktuálně existuje více než 12 tisíc držitelů. 

Jaký je další krok pro $SPONGE?

$SPONGE je v době psaní tohoto článku pod kontrolou medvědů a po poklesu o 22,7 % za posledních 24 hodin je jeho cena 0,0008757 USD.

$SPONGE se dostal pod svůj 50denní i 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a obchoduje se několik pipů pod nimi. Pokud pokles bude pokračovat, je to jasný medvědí signál. Ale vzhledem k poslednímu vývoji je to nepravděpodobné.

Zdroj: Dextools

Také index relativní síly (RSI) je v neutrální pozici na trhu, aktuálně je na hodnotě 52,70. Pokud dojde k býčímu pohybum na trhu $SPONGE, jak mozí očekávají, pravděpodobně RSI pošle do překoupené zóny (nad 70).

Klouzavý průměr konvergence Divergence (MACD) se nachází nad jeho signálním linií, což naznačuje, že $SPONGE může v následujících dnech vzrůst.

Vzhledem k dosavadnímu vývoji $SPONGE lze očekávat zalistování na další burzu. Takové oznámení by mohlo zvýšit nákupní tlak a vytlačit meme coin zpět nad SMA.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Reklama: